WoWs: Detailní seznam změn v 0.5.5

13

Protože detailní změny, které se udějí ve World of Warships při velké aktualizaci 0.5.5 ještě nevyšly, přinášíme vám seznam toho, co se zatím neobjevilo v oficiálních patchnotes, ale co už hráči zjistili přímo na testu. Je toho celkem dost a rádi asi nebudou majitelé japonských torpédoborců. Naopak majitelé letadlových lodí 0.5.5 potěší, stejně majitelé lodí, kterým odcházely věže. Teď už nebudou 🙂

– Fubuki dostalo nová torpéda, Type93 mod.2, lepší torpédo z Ibuki
– Kagero začíná na torpédu Type 93 Mod.2
– kagero a Shimakaze mají nová torpéda, Type F3 (ze Zao)
– munice HE-46 na sovětských torpédoborcích má 8% šanci na zapálení, dříve měla 7%
– tier 8 – 10 letadlové lodě dostávají spotřebák Obranná protiletadlová palba, jedno nabití, má jim zajistit přežití na začátku bitvy; proti témuž spotřebáku na křižnících vydrží déle, ale pokud jich máte víc (přes skill nebo premiák), je boost slabší a přebití trvá déle
– všechny věže s děly do a včetně 130mm dostanou výrazně více HP, dříve 1500, nově 4000; dopad to bude mít na všechny DD, Atlantu, Svietlanu, atd.
– všechny věže s děly 131 – 155mm dostanou více HP, dříve 4000/5000, nově 7500
– všechny věže s děly 156 – 210mm dostanou více HP, dřve 5000, nově 10 000
– Kagero a Shimakaze mají pomalejší torpédy Type 93 Mk.1 o 5 uzlů a vyšší možnost detekce (o 800m)
– Shimakaze torpéda Type 93 Mk.3 mají o 3km nižší dosah a o 200m vyšší detekci

Sdílejte
Předchozí článekKomiks: Šampióni
Další článekViktor Kislyj k chystanému velkému rebalancu
Excalibur.cz
Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

13 KOMENTÁŘŮ

 1. Už se těším na novou verzi. Zvýšení DMG u HE vítám. Zrovna u Atlanty je s tím docela problém, protože např. včera jsem nasázel North Caroline 240 zásahů, způsobeno 6 požárů a měl jsem damage pouze cca 50 000 HP.

 2. Neumím číst, promiňte. Zvýšení HP na věžích, i tak je to superm Původně jsem pochopil zvýšení DMG u HE

  • Tak už to u WG chodí… Díky tomu jsem přestal hrát tanky… 🙁 Člověk expí nějakou větev protože je desítka dobrá a než se tam dohrabe, tak z ní udělaj šrot… Doufám že ty japonský DD nějak budou kompenzovat, třeba zvýšením kadence děl, … 🙁

   • V tvém případě udělá WG vyjímku… změní ti loď terpve až ji získáš 😀

    • Tak to už mám také za sebou… WT E-100 je nejklasičtější přiklad… 🙂

    • To se hned tak nestane… Na desítky se moc neženu… Proč taky…? Zatím mám jen osmičky a jedíná devítka, co mě láká je Fletcher. Ale možná po zpevnění věží budu více hrát s Tashkentem a Udaloi bude v pořadí…:)

  • Ted budou ještě více OP :D. Rychlejší torpéda, kratší doba na zareagování 😀

  • Já osobně mám Shimahaze a z toho nerfu strach nemám. Momentálně byly DD nechutně OP. Já bych v první řadě zrušil toho pomocníka zaměřování u DD. A nemuselo by se nerfovat nic více. Taky by stálo za to omezit množství torpéd třeba na 5 salv.

   • Hmm… tak to já bych spíše omezoval přístup hráčů ke hře na základě jejich IQ…

Comments are closed.