WoWs: 27.6.2016

5

1)Přemýšlíte nad tím, že byste zavedli prémiové lodě úrovně 1 jako doměnu?
2)Z našeho pohledu jsou prémiové lodě úrovně 1 úplně zbytečné. Nikdo by je nehrál.

1)Kdy můžeme očekávat Německé BB a Britské Royal Navy?
2)Německé BB můžete je očekávat uprostřed léta. První větev Royal Navy očekávejte tak koncem září.

1)Když je tak dlouhá doba mezi novými liniemi lodí, proč nevydáváte postupně jednu za jednou, od 1. úrovně až do 10. úrovně?
2)Popravdě, toto nemáme vůbec v plánu, není to naše strategie. Navíc, tento proces by to opravdu nevyřešil, jedna loď je připravuje přibližně 3 až 7 měsíců.

1)Jsou nějaké planý pro tzv. endgame obsah?
2)Toto Vám nyní nemohu říct, protože nápady, které tu byly zmíněny se testují, ale upozorňuji, že se to ve hře objevit nemusí.

1)Plánujete bitvy jako je Útok/Obrana konvoje?
2)Pár alfa testrů si možná pamatují, že jsme testovali konvoje. Možná se k těmto nápadům vrátíme.

1)V herních složkách jsme našli USS Buffalo a USS Worcester. Přidáte je do hry?
2)USS Worcester čeká na novou linii US křižníků a USS Buffalo měla být loď za klanové války, ale nyní s ní máme jiné plány.

1)Před časem pár lidí zmínilo, že Cleveland se přesune na vyšší úrovně. Je to pořád v plánu?
2)Jako Worcester, tak Cleveland čekají na novou linii US křižníků.

1)Jako Buffalo a Worcester, Tone byl také odstavený. Chápu, že důvodem je její mechanika hybridu. Pracujete na těchto mechanikách ještě vůbec?
2)Máte pravdu, máme problémy s těmito mechanikami hybridních lodí. Tone a jiný kandidáti byly zatím odstaveny, ale čas od času se k tomu vrátíme a snažíme se s tím něco dělat, ale není to naše priorita.

Sdílejte
Předchozí článekWoWs: Sims & Yubari v E-Shopu
Další článek27.6.2016
Excalibur.cz
Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

5 KOMENTÁŘŮ

 1. „jedna loď je připravuje přibližně 3 až 7 měsíců“ – Možná ano, ale v tom případě nemají na tvorbu lodí jeden tým a přidávat je postupně by šlo v pohodě, jen by se muselo chtít.

  „Tone a jiný kandidáti byly zatím odstaveny, ale čas od času se k tomu vrátíme a snažíme se s tím něco dělat, ale není to naše priorita.“ – Podle mě velká škoda. V rukou dobrého hráče by mohly být hybridní lodě doslova postrach, zatímco ve špatných rukách k ničemu = velké plus pro dobré hráče.

  • no kdyz mas 200 000 XP (a to mas protoze s nima nejde normalne nic delat) a pridaji cely strom .,… koupis freeXP a odemknes tak 7/8tier a jezdis … ale kdyz budou pridavat 1, 2, 3, … tak to vyjezdis od zacatku a freeXP na nic nepotrebujes … a co myslis ze je pro WG financne lepsi reseni?

   • Největší blbost je odemykat lowtierove lode za freeexpy. Ja za freeexpy odemykám jen moduly, abych se nemusel trápit se stockovyma lodema a mam jich porad nedostatek.

    • To já odemykam lowtierové lodě, abych se s nimi nemusel trápit. A moduly na hightirových odemikám také. Ale to už pár dublonů stojí. Ale jak se to říká. Není čas ztrácet čas, raději utratím pár korunek, než abych u toho strávil víc hodin.

Comments are closed.