WoWs: 17. 4. 2016

22

– vývoj má za to, že lepší hráči se s novými torpédy s nižšími dosahy bez problémů poperou
– v patchnotes toho hodně chybí, buff Ishizuchi a Izuma, buff ruských torpédoborců, úpravy interface a řada dalších věcí, psali jsme o nich včera
– pouze na jedné mapě bude vlivem počasí docházet k nižšímu spotu (Sever), na některých dalších mapách bude počasí jako grafický efekt (Ocean, Salomon Islands, Break, Big Race, New Dawn, Atlantic, Fault Line, Ice Islands, Two Brothers, Land of Fire, Split, Mountain Range, Land of Volcanoes a Trap)
– ve špatném počasí půjdou letadla vidět jen na 3km (týká se zřejmě pouze mapy Sever)
– počasí, které ovlivní spotting, se bude vyskytovat v 5-7% bitev a pouze v bitvách vysokých tierů; to se samozřejmě může v budoucnu změnit, pokud se koncept ukáze být životaschopným
– ničení CV na začátku bitvy nebylo v pořádku, pokud je chránily křižníky, nemohly se zapojit do bitvy, což taky nebylo ideální; čili jejich ochrana novým spotřebákem je pozitivní pro všechny
– v jednom z nejbližších updatů bude vydán nový matchmaking
– nový efekt hoření (půjde vypnout)

 UbpTaw3.gif

– vývoj rozhodl, že se změnami hightier torpédoborců hráči nedostanou možnost zdarma přetrénovat kapitány
– Atlanta dostala zatím pouze buff HP věží, vše ostatní přijde později
– střely už konečně budou skutečnými objekty

3960df75406faccbe4ffbdea689037df.png

– nová sezóna hodnocených bitev se zatím řeší
– v příštích 2-3 velkých aktualizacích přijde do hry možnost prohlížet si v přístavu pancíř lodí
– vývoj přemýšlí, jak řešit zásahy DD obrovskými rážemi z bitevních lodí, které jim nyní s AP municí prakticky nic neudělají, i když v reálu by na ně měly naprosto devastující účinky
– počet souborů s novou souborovou strukturou se sníží z 230 000 na 14 000 a počet adresářů z 40 000 na 5 000

Sdílejte
Předchozí článekmarty_vole: Replay STB-1
Další článekGottwy CZ: Replay Škoda T 50
Excalibur.cz
Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

22 KOMENTÁŘŮ

   • Ale to bude jenom ráže 155mm ne? Nebo mu vezmou sekundárky, aby se tam něco vešlo 😀

 1. – buff ruských torpédoborců

  Jsem zvědavej v jakém smyslu (jen zpevnění věží?). Včera jsem s Tashkentem HEčkama bombardoval z kouře Amagi pěkně do boku a celkem na krátkou vzdálenost, 75 zásahů a DMG naprosto k smíchu… 1 požár a to tam mam skill na zvýšení pravděpodobnosti požáru a byla i vlaječka „žhář“… Opravdu o ničem… 🙁

 2. – vývoj rozhodl, že se změnami hightier torpédoborců hráči nedostanou možnost zdarma přetrénovat kapitány

  🙂 Jak ohleduplné…

 3. jak se vlastně lodím daří???, někde jsem čet že docela bídně …. a kvůli aimbotům to lidi přestávaj hrát, co je na tom pravdy?

  • Když hraji, tak je on-line max 20 000 hráčů, což oproti wot se nedá srovnat. Aim boty jsou dost nepříjemné, ale z posledních zpráv WG prý proti němu začal bojovat. Někdy to je opravdu k naštvání, když kličkuji a pořád mě penetrují i na 12 km. Těžko říci, zda to je rng, zkušenost hráče nebo aim bot.

    • V botech bych takový problém neviděl. A srovnávat to s WoT se nedá. Jednak jsou lodě o hodně „mladší“ a souhlasím s tím, že jsou už pro „starší a pokročilé“. Mnohem víc záleží na uvažování, taktice, znalosti své lodi, skillech, celkově i jedinec se slabší lodí může ovlivnit bitvu daleko výraznějši než ve WoT. Viděl jsem bitvy, kde poslední VI torpédoborec dokázal vyhrát bitvu pro 5 lodím soupeře o tieru VII a VIII. Je to dobrá hra, ale není pro každého, má úplně jiné tempo a styl než tanky.

   • Kdyz kličkuješ, tak te aimbot netrefí. Takze je to zkušenost hráče. Navic tech aimbotu opravdu neni moc (skoro žádné). Aim assistu je vice, ale ty jsou k prdu. Zkušenějším hráčům výkony kazi.
    No a pocty hráčů pomalu klesají. Ale mam pocit, ze zakladna je mnohem zdravější nez v tancích. Tak uvidíme. Me hra bavi a jeste dlouho bude. V podstate zatím neni důvod aby dopadla jako letadla.

    • Je jich plno a jen mě mrzí,že s tím ještě nezatočili.Moc to kazí tak dobrou hru.Vrchol je,když se vám takovej boťáckej hajzl v chatu vysmívá.

   • A srovnávat pocty hráčů s WoT se moc nedá. Wotko je i pro male děcka, které jsou u toho schopny se zabavit. To v lodích dost dobre nejde. Ty jsou takové vice „dospělejší“ (pomalejsi tempo, vice taktickeho myšleni, vyšší nároky na skill).

    • Naprostej souhlas… Podle mě má WOWs pevnější jádro nadšenců + ta pohyblivá část co to prubne, nejde jí to a vrátí se k „zábavnějším“ tankům.

   • 12 km je nic ak nejsi v dd dostat tak 3 citadely ob bb na 22 km to je aimbot jak prasa

  • Přestat hrát hru kvůli aimbotům je taková celkem prima výmluva, jak skončit a zachovat si tvář, když mi to nejde a „zlí cheateři“ mě všude trefujou a já netrefim ani vrata od stodoly… WOWs je pomalejší hra než WOT, ale nároky na skill a vůbec užití mozku jsou tu při trochu úspěšném hraní mnohem větší.

 4. No nevim ale nekdy se mi zda ze je tam anti aimbot …. asi na 10km stoji (narazila na skalu) BB zamirim na ni presne doprostred vystrelim a z 9 ani jedna trefa …. co clovek musi mit za skill na tohle?

 5. Ja si vsimam treba lodi, co celou dobu hry stoji na miste, pak kdyz se v zaveru hry dostane nepratelska lod na dosah radu tak jakoby ozije, udela par takticky nelogickych oblouku, posle nekolik strel smerem k nepriteli a kratce na to se odebere zkoumat dno…

 6. Nějaké bližší inf ohledně hodnocenných ? Mají docela velkou pauzu….

Comments are closed.