Tirpitz, Texas, Molotov a Blyskawica v eshopu

10

Do eshopu World of Warships se před pár dny vrátilo hned několik zajímavých premiových lodí. Nejočekávanější z nich je zřejmě německý Tirpitz, k němu se připojil sovětský křižník Molotov, americká bitřevní loď Texas a polský torpédoborec Blyskawica. Na ni končí nabídka nejdříve, už pozítří.

Půjdete do některého z premiáků?

Sdílejte
Předchozí článekWoWs: Jak vypadá pobitevní průzkum?
Další článek23. 5. 2016
Excalibur.cz
Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

10 KOMENTÁŘŮ

  1. No, do prémiáků jen tak nepůjdu, i když Blyskawica i Molotov by se mi ve flotile líbily, zařekl jsem se, že WoWs budu hrát na pohodu a na vysoký tiery se nepoženu. Protože ekonomika vysokých tierů mne fakt vadí, viz WoT… tam beru XI jen ve velký svátek, a na X mi sedá v garáži prach 🙁 V-VIII tier pobaví stejně, a neprovařím kalhoty, když se hra nepovede 🙂

  2. Oprava, má být IX 🙂 když chybí touha po hře nahoře, tak netřeba premium loď, do VIII se dostanu i bez premium lodí

      • Blyskawica je skvělý DD… Dost mě překvapila informace, co tu nějak prošuměla, že nové ranked bitvy budou jen T5, T6 a T7… Pak by tam Blyskawka hrála hlavní roli.

  3. Nekoupim smysl pro me maji jen 8tier a tirpitz mam …. az se budou delat cw na 6 8 10 tak mozna zmenim nazor …. ale to bude hooodne za dlouho a do te doby nema smysl davat penizky navic do hry ktera to ma nahnute … nemyslim tim ze by zkoncila ale tim ze ma malo hracu na kvalitni, vyvazeny a rychly MM a hdozi ze to bude hrat par nadsencu jako letadla

Comments are closed.