Charakteristiky lodí Molotov a USS Texas

5

Už jste se tu několikrát mohli dočíst, že do World of Warships zanedlouho přijdou kromě letadlovky USS Saipan dvě další premiové lodě, sovětský křižník 6. tieru Molotov a americká bitevní loď 5. tieru Texas. Dnes pro vás máme jejich první screenshoty a také kompletní charakteristiky, vytahané přímo z dat hry. Jako vždy platí, že premiáky se před vydáním ještě mohou upravit, nicméně narozdíl od Saipanu vypadají vybalancovaně, takže se to nepředpokládá.

Molotov

Screenshoty

Základní charakteristiky

Výzbroj

AA

Torpéda

USS Texas

Screenshot

Základní charakteristiky

Výzbroj

AA

Sdílejte
Předchozí článekNová mapa „Tichomořský ostrov“ na PS4
Další článekWoWs: 13. 4. 2016
Excalibur.cz
Excalibur.cz - herní magazín od hráčů pro hráče. Denní novinky ze světa online her. Vlastní recenze, oblíbená videa, gameplay, názory. To vše najdete na webu Excalibur.cz.

5 KOMENTÁŘŮ

  1. JJ Texas vypada super, hlavně nemá jak sesterský New York debilně umístěné záchrané čluny které braní vytočení věže č. 3 dopředu. 🙂

  2. Na palubě Texasu jsem byl a je to skvělý zážitek! Pokud se někdy ocitnete v okolí Houstonu tak doporučuju návštěvu. Škoda jen, že normálně se nedá dostat dovnitř veží k dělům, ale i sekundárky stojí za to nebo si sednout k Boforsům a točit si kolečkama na náměr a odměr bylo prostě super 🙂 … takže pro mě prostě povinnost so ho koupit!

  3. nic nove pod slnkom. nic ine len nove prem lode a tanky. nahrabat co najviac penazi. s hrami to musi byt uz velmi chabe, ked si musia platit reklamu v tv 😀
    zdochynajuci kon kope?

Comments are closed.