Zpřístupněte normal draft mód!

3

Kolega mne upozornil na petici, kterou sepisují hráči a chtěji ji potom předat Riotu. O co se v té petici jedná? Chtějí zpět herní mód Normal Draft. Ve výsledku by se jednalo o to, aby si hráči opět mohli vybrat pozici jako při rankedu. Banovalo by se, vybírali by se šampióni jako při hodnocené hře(ranked).

Riot tento mód odstranil z důvodu nízkého zájmu hráčů o tuto variantu. A já se jim vlastně ani nedivím, díky tomu že by jste si vybrali pozici, tak by se čekalo pravděpodobně hodně přes 5 minut i na nízkém elu. Již nyní míchá normal game hráče od bronzu po platinu. A opravdu nechcete, aby jste na své straně měli hráče z bronzu, zatímco protivník by měl hráče z goldu nebo nedej bože z platiny.

Odstranění TOXICu

Odstranění módu ze hry je sice fajn, ale je mi to vcelku jedno, stejně jako navrácení módu do hry. Spíš by mně nadchlo, kdyby Riot pracoval dále více s toxickými hráči. V poslední době jsem měl opět několik her ve 4, jelikož hráč je ve hře, ale nehraje. No, naštěstí se hra dá potahat i ve 4. Na mém elu, kam jsem se dostal ve Flexu, je všechno možné.

b0f923b6152b0ce5f6f28d3bf3b74cdf7236aa67_hq

Nová sezóna 2017

Sezóna 2017 by měla začít 6.12.2016. Odehrají se znova placementy a budem tryhardit Gold divizi na dvou rankedech. Jelikož Riot slíbil, že rozdá odměny jak za Solo/Duo Ranked, tak za Flex Ranked.

Martin Havránek – Jak to máte vy? Hraje Solo? Duo? Nebo dokonce ve více lidech? Přidáváte si lidi z úspěšné hry do přátel? Já mám zkušenosti takové, že pokud jsem si s hráčem dal další hru a nebyl AFK, tak to minimálně pořádně nafeedil. A ještě si stěžoval na to, že má v týmu samé lamy. Prostě on za nic nemůže. Něco jako Yasuo ve vašem týmu je vždy špatný. Zatímco když hraje u soupeře, je to carry bestie.

maxresdefault

Ohodnoťte tento článek!

3 KOMENTÁŘŮ

  1. Nejrychlejší cesta, jak se potahám je soloQ. Sluchátka, hudba, pivo. Recept na winstreak 😀 Většinou ale naruší totální soustředění přítelkyně, že potřebuje neodkladně vědět, co si má vzít na sebe 😀
    Jinak mám zkušenost spíše špatnou. Většinou se jen náhodou tomu hráči povedla hra. Ačkoli jsou i výjimky a celou sezónu jsem hrál s jedním supportem, který je na lince stejně agresivní jako já a jeho playe a ledový klid při winu nebo loosu je inspirativní snad pro všechny. Je zajímavé, že pokud si hráči sednou, tak nepotřebují ani TS/Skype.. Ale je to skoro jak čtení myšlenek a sem tam nějaký ten ping :))

    • Tak ono staci aby support nestal pul obrazovky za adc 😀 a jde to samo 😀

      • A to se dnes už moc nevidí 😀 dnes se hraje na S+ a to je potřeba jen stealovat killy a sbírat assisty z podvěže a k tomu vzít třeba troll supporta jako třeba Kassadin 😀

Comments are closed.