Změny předsezóny: LeBlanc

0

LeBlanca je jeden z nejsilnějších zabijáků ve hře. Brávala se hlavně na střední linku, jako mág. Jedna z 5b18ba70d387bd417c72caaece4e1bf6nejlepších LeBlanc byla v rukou tehdejšího midaře xPeke z Fnaticů. V jeho rukách byla bestiální a přiváděla do varu nespočet fanoušků nepřátel. To nejen týmu Fnatic, ale celé League of Legends scény. Její síla byla hlavně v mazání carry šampiónů z mapy. Ať už to byly AD, nebo AP carry. Při troše nepozornosti, když jste se jí ocitli tváří v tvář, ve vteřině jste byli mrtví. Nyní se jí ale dostane jiné pozornosti. Jako u ostatních zabijáků bude předělána a stane se z ní Mistryně klamu. Jak moc, posuďte sami.Co je u LeBlanc nového?

Pasivka: Sigil of Malice049
Pasivka je vlastně podobná svému starému Q, i když funguje se zpožděním a musí se dávat pozor na prodlevu. Nicméně změna je určitě k lepšímu. I když bude kapku těžší její využití. Pokud LeBlanca sešle nějakou vlastnost na nepřítele, označí nepřítele symbolem pasivky.


Q: Shatter Orb048

Stejně jako před změnou vystřelí na nepřítele kouli. Nicméně pokud je nepřítel označen pasivkou, koule se od nepřítele odrazí a způsobí poškození i v okolí cíle.

W: Distortionemilia_leblanc___league_of_legends_by_drilo1-d80c2bm

Stejnou dovednost má LeBlanca i nyní, Riot jen přidal trochu zpoždění na reaktivaci. A nejde zas tak rychle skočit zpět do počátečního bodu. Což je kapku nevýhoda a LeBlanca bude nejspíš zranitelnější než dříve.


046E: Ethereal Chains

Řetězy zůstanou stejné jako před přepracováním.


045R: Mimic

Leblanca zkopíruje jedno z jejich kouzel a vytvoří svůj stín, jako návnadu. Ta vykouzlí kouzlo zároveň s LeBlancou. Kopie vydrží 2.5 sekundy.
Výhodou LeBlančíny utimátky bude to, že se dá zakouzlit kdekoli na mapě. Takže se z ní opravdu stane královna klamu. Můžete vytvořit svoji kopii na linku, abyste navodili iluzi, že tam jde LeBlanca ganknout. Popřípadě zastrašit nepřátelského junglera, nebo jen hodit iluzi na linku kam jde pomoci, aby zmátla nepřátele.

leblanc_4


Určitě to bude hodně zajímavá gameplay, která bude nabízet spoustu možností. Nechme se překvapit, jak toto všechno bude použitelné při hře, a hlavně jak si s tím hráči poradí.

 

Ohodnoťte tento článek!