Zeptejte se Riotu: Tentokrát o Pulzním Ezrealovi

0

V pravidelné rubrice zeptejte se Riotu, se objevila dost očekávaná otázka. Když vyletěla ven nová Elementární Luxka, hráčům spadla čelist. Tohle se klukům z Riotu opravdu povedlo, něco tak úžasného, že i hráči, kteří do hry už dávno nedávali peníze, nějakou tu korunu pustili.

Máte v plánu přepracovat Pulzního Ezreala? Na ultimátní skin působí dost zastarale, zejména v porovnání s Vládkyní živlů Lux.

Martin Havránek – A je to vlastně pravda, cokoli co vyšlo doposud je praktický chudý příbuzný krásné Luxky. V čele s úžasným Udyrem.

maxresdefault-1

Takže i když zatím nemůžeme nic konkrétního slíbit, podle mě je šance na aktualizaci Pulzního Ezreala dost vysoká. Abychom se vyhnuli nereálnému očekávání, nesnažíme se dostat Pulzího Ezreala na tu samou úroveň kvality, kterou má DJ Sona nebo Vládkyně živlů Lux. To bychom museli začít úplně od nuly, jenže je tady spousta dalších šampionů a hráčů, kteří za ně hrají, pro které bychom chtěli něco takového vytvořit spíš místo toho, abychom investovali do zcela nového Pulzního Ezreala. Je však spousta věcí, které můžeme pro zvýšení kvality tohoto skinu udělat, a právě na tyto věci se zaměříme. Již brzy se dočkáte!

Martin Havránek – Druhá otázka mě kapku pobavila, ale některé lidičky by mohla zajímat.

Jak se můžu dostat k práci pro Riot? Co po kandidátech požadujete?

Žádná jasně daná pravidla o tom, odkud se naši kandidáti berou, neexistují. To samé se dá říct o jakési cestě, která vás co možná nejsnáze dovede k práci pro Riot. To bude záležet na týmu. Ta nejlepší rada, kterou vám mohu dát, zní: Rozmyslete si, jakou konkrétní práci byste rádi dělali a pak začněte co možná nejrychleji shromažďovat zkušenosti v tomto oboru. To nejtěžší je výběr – jakmile budete vědět, co budete pro Riot chtít dělat, čeká vás poměrně přímočarý proces, který spočívá v tom, že tyto konkrétní zkušenosti budete vyhledávat, kdekoliv to jen bude možné. Také můžete slídit kolem Rioterů, kteří práci, o niž máte zájem, momentálně dělají, a prostudovat si jejich kariéru, která může být rozmanitější, než byste čekali.

jobsites-feat_1

Martin Havránek – Osobně si myslím, že otázky na Riot jsou velmi dobrý nápad, jen některé jsou takové méně zajímavé. Ale jak říkám, každý by rád věděl něco jiného. 10letý kluk se zeptá na to, jak dlouho se dělá hudební motiv Lux, třicetiletý chlap se zeptá, jestli Luxka nosí spodní prádlo. Kapku vtipu na konec.

Garrth – Moment a nosí teda to spodní prádlo, nebo ne? Tak důležitou informaci jsem se nedozvěděl 🙁

Video zdroj League of Legends

Ohodnoťte tento článek!