Jak na Warwicka od FZ Frosta

0

Již den máme na publicu nového pejska. Jmenuje se Warwick. I když je převážně zabanovaný, jelikož se ho všichni bojí, tak si nemůžu odpustit video od FZ Frosta – jak na nového Warwicka. Třeba se vám poštěstí a dostanete se s ním do hry. Když už ne na hodnocené hře, tak aspoň v normalu.

image

Pasivka

Warwickovy útoky způsobují bonusové magické poškození. Pokud má Warwick méně než polovinu HP, toto bonusové poškození jej zároveň léčí.

Q

Warwick skočí kupředu a zahryzne se do svého nepřítele, část poškození zároveň jej vyléčí. Při podržení klávesy dojde k zaměření cíle a Warwick na něj skočí za něj.

image-1

W

Pasivní: Nepřátelští šampioni, kteří mají méně než polovinu HP, za sebou nechávají krvavou stopu, která vede až k nim a stávají se cílem “Krvavého lovu”. Při boji proti cílům “Krvavého lovu” má Warwick zvýšenou rychlost útoků a výrazný bonus k rychlosti pohybu při přesunu jejich směrem. Vůči nepřátelům, kterým zbývá jen velmi málo zdraví, se tyto bonusy ztrojnásobují. Bonus k rychlosti útoků funguje i proti creepům a golemům v džungli.

Aktivní: Nejbližší šampion se následně stane cílem “Krvavého lovu”.

E

Warwickovi je na krátkou dobu způsobováno méně poškození. Stává se odolnější. Po skončení efektu (nebo při opětovné aktivaci/vypnutí) Warwick zavyje a přinutí tak okolní nepřátele dát se na zběsilý útěk (strach).

R

Warwick skočí zvoleným směrem, potlačí prvního šampiona se kterým se srazí, způsobí mu poškození a po dobu působení schopnosti aplikuje zásahové efekty. Délka skoku se odvíjí od Warwickovy rychlosti pohybu a veškeré poškození, které během Nekonečného nátlaku způsobí, jej zároveň léčí. Při skoku je Warwick imunní vůči omezujícím efektům.

lolwarwich

Ohodnoťte tento článek!