Vypadám jako můj hrdina?

0
hrdina

V tomhle článku bych vám rád představil něco jiného. Jedná se vlastně o součást hry. Nebo spíše součást fanoušků dané hry, případně přímo umělců, vyjadřujících se přes napodobení stylu, jaký má jejich oblíbený hrdina. Ve zkratce jde mi o Cosplay.

Co to Cosplay vlastně je?

Je to vlastně zkratka z anglických slov „costume play“, což v překladu znamená kostýmová hra. Cosplay je tedy nejen kostým, ale i herecký výkon daného protagonisty. Jako cosplay označujeme kostým, v němž se daný člověk snaží vypadat jako nějaká postava, ať už z fantasy nebo sci-fi obecně, hodně rozšířené pak jsou kostýmy a cosplay postav z anime, mangy nebo videoher. Takový člověk, který krom kostýmu má propracovaný i charakter postavy, může být nazýván cosplayer. Ja osobně jsem i takového znal, ale nevím, kde je mu konec.

Cosplay League of Legends

Zde jsem vám chtěl přiblížit Cosplay League of Legends a že je na co se koukat, to uvidíte sami. Vybral jsem schválně takové obrázky, které jsou opravdu zajímavé a povedené. Katarina, Ahri, Vi, Caitlyn, Miss Fortune, Janna , Sona a spousty dalších. Věřím, že vás obrazky potěší a odvedou pozornost od všedních problémů.

pozn.: jedná se o formu umělecké tvorby, jakýkoli podtext není jejím účelem
Ohodnoťte tento článek!