Vyhnání na Ostrov vězňů

0

Proč Riot neřadí toxické hráče do fronty s toxickými hráči? Co je špatného na konceptu „ostrov vězňů“? Filozofie „ostrova vězňů“ říká, že všichni hráči, kteří překročí hranici nesportovního chování, by měli být přesunuti na pustý ostrov, aby hráli jen mezi sebou navzájem.

Proč to v League of Legends nefunguje? Protože se Riot snaží hráče napravovat. Dle mého jde jen o to, že toxicita by se šířila jako mor. Spíše než aby se zmenšovala a hráči se snažili být lepší, tak by rostla, protože by se hráči nakazili navzájem. Negativní aura každé bitvy by napadla všechny účastníky a šířila by se i do následujících her. Proto když jednoho trolla dají mezi devět andílku, z trolla by se měl stát jen skřetík, popřípadě skoro andílek. Co to melu? Ale když jsem si přečetl otázky na RITO tak mne hned tohle napadlo.

Zdroj Riot Games zde.

Dva důvody proč Riot tvrdí, že to nefunguje, sice jsem to vysvětlil již výše, zde ale máte doslova jejich tučné odpovědi.

  • Důvod č. 1: Věříme v to, že bychom se měli pokoušet o nápravu nesportovně se chovajících hráčů.
  • Důvod č. 2: Ostrov vězňů je pro „vězně“ skutečně otřesným zážitkem a to z více důvodů.

Takže prostě tresty za toxicitu nebudou, protože prostě věříme v nápravu hříšníků. No to je jasný! Takže nás ti trollové budou srát pěkně dál, ale my se je budeme snažit napravovat. Co to proboha je?

crop-839632-hasima

Ohodnoťte tento článek!