Jak vyčistit džungli v předsezóně 7

0

Díky předělané džungli v předsezóně, se opět změnil herní systém džunglerů. Díky tomu, že se golemové objevují až po modrém a červeném bufu, Riot docílil toho, že se nedá začínat jinde zde.
elder_dragon_ingame
Červený se vždy hodí na ganky, takže bych si dovolil předpokládat, že většina džunglerů bude začínat na modré barvě. Na jednu stranu, strašně předvídatelné, takže se vytvoří příležitosti pro vpád do nepřátelského lesa. Jednak ještě před objevením lesních tvorů, kdy může udělat vpád celý tým a urvat nějaké první killy(zářezy).

srdb3-1Nebo jako překvapivá návštěva nepřátelského džunglera u druhého bufu. Rozhodně se vyplatí zapřemýšlet o možnostech této změny, a zamíchat kapku kartami. Přece jen když úspěšně vyrušíte nepřátelského džunglera, přerušíte jeho čištění lesa, přefarmíte ho jak nestvůrkami, tak levelem. Bude nějakou dobu prakticky neškodný a nebude ani moci pomáhat svým linkám. Bude ho jednoduché překvapit zabít a srazit ještě více k zemi.


Narazil jsem na video FZ Frosta, který názorně předvádí a vysvětluje jakým způsobem začít v džungli a proč. Rozhodně doporučuji toto výukové video shlédnout. Užitečná a zajímavá podívaná. FZ Frost je dle mého jeden z nejšikovnějších junglerů kterého znám, a hlavně, nedělá jen gameplay videa, ale taky záběry, které pomáhají ostatním hráčům. Přeji příjemnou podívanou.

Ohodnoťte tento článek!