Vítej zpět Wildturtle

2

Team Solo Mid je nejoblíbenější tým Severni Ameriky. Ač jejich úspěchy jsou kolísavé, tým jako takový se pyšní nebývalou oblibou, něco podobného jako Fnatic v Evropě. Řekl bych, že Team Solo Mid nikdy něměli vyloženou hlězdu, spíše šlo o to jak funguje celý tým. A to prostě táhlo. Každý ze členů streamoval a věnoval se fanouškům a to jim přidávalo na kreditu. Teď když podepsali opět angažmá WildTurtlovi, budou mít opět ty nejvyšší cíle.

Kdo Wildturtle tedy je?

Jason “WildTurtle” Tran se oficiálně připojil k teamu SoloMid jako jejich hlavní AD Carry, team to potvrdil ve videu tuhle středu.
WildTurtle se vrátil do TSM pro jarní část, aby nahradil AD Carry Yiliang “Doublelift” Peng v IEM Oaklandu na konci tohoto listopadu. Toto není WildTurtlova premiéra v týmu TSM, už hrál v týmu před časem od února 2013 do prosince 2015.

wildturtle

WildTurtlův poslední rok v týmu TSM byl plný skvělých událostí a úspěchů. Team celkově vyhrál IEM Katowice, první mezinárodní turnaj vyhraný pro Severní Ameriku v celé éře LCS. Kromě toho, team vyhrál jarní část LCS roku 2015 a dostali na mistrovství světa 2015, tam bohužel ale vypadli žze skupiny. WildTurtle odešel na konci roku 2015 společně s Lucasem “Santorin” Larsenem, a taky s ukončením kariéry Hama “Lustboy” Jang-sika a Marcus “Dyrus” Hill. Konec profesionálního hraní.

V průběhu roku, působil WildTurtle jako AD carry číšlo jedna u Immortals, a tým který byl páteří severoamerické ligy zaměstnával taky super talenty Adriana “Adrian” Ma a Eugene “Pobelter” Parkera, stejně jako úspěšné duo z Fnaticu Heo “Huni” Seung-hoon a Kim “Reignover” Yeu-jin. Navzdory vysokému očekávání se tým nedokázal kvalifikovat do žádného pořádného finále, nebo turnaje. Nicméně to je velice škoda.

hqdefault
WildTurtle se připojil k týmu TSM s velkými plány stejně jako když tým opouštěl. Když odcházel, tak s větším než průměrným procentem úmrtí na jeho pozici, extrémně vyšší farmou a zlatem za minunutu, s procentuálně nadprůměrnou damage na LCS. Nyní se připojil ke kompletně novému týmu, jenž znal z dřívějška až na Søren “Bjergsen” Bjerg, který byl jeho dřívější spoluhráč v týmu TSM.

turtle

Ohodnoťte tento článek!

2 KOMENTÁŘŮ

    • Ja myslím, že jsou srovnatelní, dle mého nikdo nijak extra nevynikal. Nebo spis si moc nepamatuji kdy by mne nekdo z tech dvou posadil na prdel… jak to dělal treba xPeke nebo Rekkles.

Comments are closed.