Video k předsezóně 2017

0

Zdravím všechny summonery/vyvolávače. Máme tady video na úvod předsezóny 2017. Nový update, nové změny. Všichni již zapoměli na strasti, které podstoupili ve stíhání GOLD divize. A soustředí se na nové změny, zajímavější herní styl, překopané zabijáky, předměty pro supporty, předměty pro zabijáky, nové zimní prostředí a spoustu jiných vychytávek a novinek.

solo-duoJiž bylo oznámeno, že nová sezóna 2017 začne 6. prosince 2016. Vrátí se sólová fronta na hodnocené hře pro ty, co se sami chtějí vyšplhat co nejvýše, popřípadě si k tomu přiberou jednoho společníka. Zvlášť bude oddělena flexibilní fronta, kde můžete nabrat až celý tým, což je 5 hráčů. Již dnes se můžeme vrhnout do testování, jelikož ráno byl aplikován patch 6.22

Rozhodně bude zajímavé i předělané maskování šampiónů, kteří jsou takzvaně neviditelní.

Jedna věc, která mi ve hře stále chybí, je daleko větší trestání toxických hráčů v čele s leavery a afk trolly. Otázkou je, jak moc jde toto ošetřit, aniž by to nepoškodilo komunitu ostatních hráčů. Nicméně Riot stále tvrdí, že tento problém řeší a snaží se vyřešit. Budeme doufat v úspěch. Do zákulisí nevidíme, takže nemůžeme ani tušit, jak moc se jim to daří, či nikoli.

Tak honem na League of Legends otestovat změny, pochválit dobré věci, zkritizovat věci, které se nelíbí. Ale hlavně užít si hru, která nás baví.

 

Ohodnoťte tento článek!