eSport: Kinguin a Fnac se kvalifikovali do EU CS

0
Víte o tom, že tým Fnatic má akademii? Právě tento tým se kvalifikoval do evropské CS scény. V akademii začínal například i Rekkles.

Akademie týmu Fnatic a tým Kinguin se kvalifikovali do EU CS Jarního splitu 2017, když zvládli vyhrát svoje kvalifikační utkání 3-0.
940x0_crop-80Oba týmy vstoupily do kvalifikačních utkání jako druhý tým z jejich skupin, ale poradili si jednoduše s jejich oponenty z druhých skupin. Kinguin porazili Nerv a Fnatic Academy porazili tým Forge.
eucs-990x557Oba týmy Fnatic Academy a Kinguin přišli do turnaje z otevřené kvalifikace. Team Kinguin skončil na prvním místě v EU North East kvalifikaci, zatímco Fnatic Academy byli třetí na EU West kvalifikaci. Člověk by začal přemýšlet které z těchto dvou umístění je větší úspěch.
Kinguin a Fnatic Academy se připojí k týmu FC Schalke 04, Millenium, Misfits Academy a Paris Saint-Germain v nadcházejícím Challenger splitu. Fnatic Academy bude mít možnost hrát v EU LCS letním postupovém turnaji 2017, jelikož to je poslední split sesterských týmů, které se budou moci účastnit postupového turnaje v Evropě.bqzxwlk

Soupiska Fnac Academy
R C Přezdívka Jméno Role
news_label_-_europe pl Kikis Mateusz Szkudlarek Top
news_label_-_europe dk Broxah Mads Brock-Pedersen Jungle
news_label_-_europe be Nisqy Yasin Dincer Mid
news_label_-_europe dk-1 MrRalleZ Rasmus Skinneholm AD
news_label_-_europe se Klaj Johan Olsson Support
Soupiska Team Kinguin
C Přezdívka Jméno
pl IceBeasto Marcin Lebuda Top
pl Tabasko Wojciech Kruza Jungle
pl Sebekx Sebastian Smejkal Mid
pl Woolite Paweł Pruski AD
pl delord Paweł Szabla Support
Ohodnoťte tento článek!