eSport: Kinguin a Fnac se kvalifikovali do EU CS

0
Víte o tom, že tým Fnatic má akademii? Právě tento tým se kvalifikoval do evropské CS scény. V akademii začínal například i Rekkles.

Akademie týmu Fnatic a tým Kinguin se kvalifikovali do EU CS Jarního splitu 2017, když zvládli vyhrát svoje kvalifikační utkání 3-0.
940x0_crop-80Oba týmy vstoupily do kvalifikačních utkání jako druhý tým z jejich skupin, ale poradili si jednoduše s jejich oponenty z druhých skupin. Kinguin porazili Nerv a Fnatic Academy porazili tým Forge.
eucs-990x557Oba týmy Fnatic Academy a Kinguin přišli do turnaje z otevřené kvalifikace. Team Kinguin skončil na prvním místě v EU North East kvalifikaci, zatímco Fnatic Academy byli třetí na EU West kvalifikaci. Člověk by začal přemýšlet které z těchto dvou umístění je větší úspěch.
Kinguin a Fnatic Academy se připojí k týmu FC Schalke 04, Millenium, Misfits Academy a Paris Saint-Germain v nadcházejícím Challenger splitu. Fnatic Academy bude mít možnost hrát v EU LCS letním postupovém turnaji 2017, jelikož to je poslední split sesterských týmů, které se budou moci účastnit postupového turnaje v Evropě.bqzxwlk

Soupiska Fnac Academy
R C Přezdívka Jméno Role
news_label_-_europe pl Kikis Mateusz Szkudlarek Top
news_label_-_europe dk Broxah Mads Brock-Pedersen Jungle
news_label_-_europe be Nisqy Yasin Dincer Mid
news_label_-_europe dk-1 MrRalleZ Rasmus Skinneholm AD
news_label_-_europe se Klaj Johan Olsson Support
Soupiska Team Kinguin
C Přezdívka Jméno
pl IceBeasto Marcin Lebuda Top
pl Tabasko Wojciech Kruza Jungle
pl Sebekx Sebastian Smejkal Mid
pl Woolite Paweł Pruski AD
pl delord Paweł Szabla Support
Ohodnoťte tento článek!
ZDROJThe Score esports
Sdílejte
Předchozí článekRNG díl 72
Další článekBitva u Dogger Banku
Martin, Hraji Wot, WoWs, LoL, HS, Diablo3, vše podle nálady, chuti a času. Hodně volných chvil trávím u vody a s rodinou. Pracuji v IT. Nyní i jako redaktor Excalibur.cz