Tři žetony, deset zákazů

0

V rubrice “Zeptejte se Riotu” se objevily další informace ohledně žetonů a deseti zákazů. Jelikož Riot se dlouhodobě držel pravidla – žádné větší změny ve hře. V loňské sezóně se jich ale objevila spousta. 

Zdroj Riot games najdete ZDE

Riot dlouho odmítal přidávat do hry různé drobné novinky (jako signalizování přebíjecích dob nebo zimně laděnou mapu) a najednou se jich loni vyloupla celá řada. Co se stalo? Chtěli jste se nám snad nějak revanšovat za dynamickou frontu? Dynamická fronta byla utrpení, a jde to vidět i nyní. V solo/duo que se dá daleko lépe pracovat se hrou. Dá se udržet nějaký slušný winrate. Pokud jste ale ve flexu dostávali týmový premade, který byl rozhodnut, že hru potopí, nic se s tím nedalo dělat.

Proč v 7. sezóně zvyšujete počet zákazů na 10? Pro mě je 10 banů/zákazů rozhodně správná volba. Ve hře už je tak obrovské množství šampiónů, že prakticky nejde reagovat efektivně na výběr šampiónů nepřátelského týmu. Jedná se hlavně na různé kombinace šampiónů, kteří jsou spolu výrazně efektivnější, než každý sám. Například Yasuo/Malphite, Yasuo/Jana, Draven/Leona a podobně. Nyní se bude dát bezpečně reagovat na nepřátelské picky a hra dostane zas novou jiskru.

Moc se mi líbil Pentakill a prý se chystá nějaké další album. Bude ve stejném stylu? Poslechová hudba fajn, ale dle mého mohl tam být i nějaký zpěv.

Proč má každý účet jen tři žetony na vrácení obsahu? Zvýšíte někdy tento limit? Žetony je míněno vrácení zakoupených věcí z ingame obchodu. Nejsem si jist, jestli to je potřeba. Spousta her nemá žádnou možnost vrátit co jste si koupili. Riot dovolil vrátit tři věci. Což je víc než dost. Kolikrát si člověk řekne, že by něco vrátil, nicméně stejně si za vrácené RP koupí něco jiného. Takže proč nedat jeden žeton každý rok? Myslím, že by to vůbec nevadilo.

Jak se díváte na rework Warwicka? Já osobně jsem rád, aspoň zmizí můj nenáviděný counter na Mastera Yi.

Ohodnoťte tento článek!