Statistiky z lolka

0

Když do hry dorazil nový předělaný Warwick, říkal jsem si, jak moc asi bude oblíbený. Bude lepší, bude horší? Budou ho lidi umět hrát? Kdo ví…

Nedávno jsem se probíral různými statistikami a grafy, bylo to jednak proto, že se mi ve hře povedlo prohrát asi 7 her v řadě, ale taky proto, že mne zajímalo jak si vede nový Warwick. Vím, že Camille na tom byla velice dobře, ale to bylo taky tím, že byla příliš silná. Díky tomu se zpravidla objevila mezi zakázanými šampiony v hodnocených hrát. Rozhodl jsem se tedy podívat na nějaké grafy a staty našeho milého lolka.

Potřebuji si vybrat šampiona se kterým budu určitě vyhrávat.

Pro hledání jsem použil stránku League of Graphs, která je pro tyhle účely skvělá. Jednoduchá, přehledna, to je přesně to, co hledám.

Nejoblíbenější šampioni

Jednoduchá statistika nejvíce hraných šampionů. Vlastně nic překvapivého, sice Lee Sina bych na první místo asi nedal, ale komunita řekla jinak.

popularni

Nejlepší šampioni podle WinRate

Procento výher dokáže taky svoje, statistika je ale napříč celým spektrem lig, od challengeru až po bronz. Takže to, že je šampion třeba obtížnější, ji může ovlivnit taky. Mimochodem po posledním patchi nejvíce postoupil Warwick a Talon, zhruba o dvě až tři procenta. Naopak Darius a Yasuo zase o dvě procenta spadli dolů. Dvě procenta je myslím hodně v takovém množství her.

winrate

Nejvíce banovaní (zakazovaní) šampioni

Ani se není čemu divit, že tento žebříček vede Camille. Hodně rychle vzhůru stoupá i Warwick. Hráči se stále bojí Katariny, přijde mi, že ji člověk nemusí ani moc dobře umět, aby měl dobrou hru. Jde spíš o to, co proti Katarině stojí, než o to kdo sedí u klávesnice.

ban

Vše dohromady 7.2

Nakonec tu máme takový náhled úplně na vše. Top 5 šampionu ve všech kategoriích.

patch-7-2Na závěr bych ještě upozornil, že máte posledních pár dní podívat se na své statistiky, úspěchy a neúspěchy ze sezóny 2016. Takže pokud vás zajímá jak jste to v minulé sezóně kosili, podívejte se na stránku League of Legends.

 

 

Ohodnoťte tento článek!