Sny o mistrovství

0

Mistrovství světa 2016 bylo úžasné. Velkolepá show, která se dotkla nebes. Riot Games si připravili další díl ze seriálu Vzestup legend, který se točí kolem tohoto mistrovství. Vrátíte se v něm mezi světovou špičku hráčů League of Legends.

Podíváte se na LCS očima pěti profesionálů ze světové špičky. Legendární duel odvěkých rivalů SKT proti ROX Tigers. Revolta se na turnaji střetl se svým vzorem Clearlovem. Chawymu se plnil sen, hrát konečně na mistrovství světa.

Musím se přiznat, že já držím palce vždy Evropě, popřípadě americkým týmům. Nadvláda Koreji mne opravdu štve, na druhou stranu změnili game play, nečekají na team fight ve 45 minutě bitvy, ale snaží se rozdrtit nepřítele co nejdříve a to se mi líbí. Rozhodně je hra akčnější a nejde o šílené 35minutové farmení a čekání na nějakou chybu nepřítele. Proto je Faker tak oblíbený, je agresivní a jeho počínání dokáže nepřítele kolikrát zaskočit. To je to proč ho i Riot zbožňuje. Zvedá zábavnost profesionálních zápasů a je dobře, že i ostatní týmy se ho snaží následovat. Vždyť si jen vzpomeňte, kolik zápasů LCS 2016 skončilo do 25. minuty. Určitě hodně.

Moc pěkné video s českými titulky. Ty si můžete nastavit v youtube okně v pravém dolním rohu videa. Přeji příjemnou zábavu.

Zdroj League of Legends

 

Ohodnoťte tento článek!