Snowdown chest – Nightmare Before

Co dnes naleznete ve Snowdown chestkách?

0
chest

Nejspíše jste si již všimli, že se v obchodě vyskytují nové druhy chestek, ve kterých jsou náhodné skin shardy. O tom jsme již psali dříve zde. Jeden z nich, konkrétně Snowdown chest, který stojí 295 RP, však svůj obsah mění každý den a právě tomu se bude věnovat tato nová série.

snowdownchest

Obsah lze odhadnout podle názvu této chesty, dnes se jmenuje Nightmare Before, takže lze odhadnout Halloweenské a jim podobné skiny. To dnes úplně neplatí. Zmíněné chestky dnes obsahují následující skiny: Ghost Bride Morgana, Spooky Gangplank, Spectral Fiddlesticks, Pumpkinhead Fiddlesticks, Haunting Nocturne, Nosferatu Vladimir, Mundo Mundo, Kitty Cat Katarina, Zombie Ryze, Underworld Wukong, Ravenborn LeBlanc, Bewitching Nidalee, Definitely Not Blitzcrank, FrankenTibbers Annie, Haunted Maokai, Headless Hecarim, Headmistress Fiora, Pirate Ryze, Underworld Twisted Fate, Haunted Zyra, Officer Vi, Lollipoppy, Zombie Nunu, Slayer Jinx, Slayer Pantheon. Navíc vám z této chesty může padnout část Poro King’s Treasure Chest nebo Snowdown Sweets, ze kterých si můžete vyrobit ikonky. Některé dokonce s dočasným in-game emotem.

crafting-step-1

Shrnutí

Dnes je nabídka celkem rozmanitá. Obsahuje některé úžasné skiny (LB, Ryze, Wukong), ale bohužel i některé horší (Morgana, Vladimír, Mundo). Je to tedy sázka do loterie, naštěstí tyto truhly nejsou tak drahé a padají z nich pouze shardy, takže to, jestli si svou odměnu necháte, nebo ji přeměníte na esenci, je jen na vás.

 

Ohodnoťte tento článek!