Sněhové klání

5

Již se nám ve hře objevil zimní rift a s ním Král Porů a celé sněhové klání. Součástí tohoto období je každoročně taky balíček zimních skinnů, ward a tak podobně. V tomto článku vám chci ukázat dvě videa, která se tohoto týkají. Jedno je příběh ze sněhového klání. 

Ten představuje úvod do té pravé zimy. Pěkný příběh kolem malého pora, kterému pomůže Santa Braum. No to je síla co?

Král porů zamíchal do mísy s cukrovím poro-mňamky se čtyřmi novými příchutěmi! A v Legendě o Králi porů tě mohou provázet porové ve dvou nových skinech, stačí si nastavit ikonu Temná hvězda poro nebo Hvězdný strážce poro.

merch

Se zimním období přicházejí i nové truhličky. Všechny truhly obsahují cukroví sněhového klání, že kterého můžete dostat ikony, nebo dočasné animace. V truhlách se může objevit taky úlomek truhly krále porů.

037db

  • Zimní truhla: Obyčejný obsah
  • Truhla Sněhového klání: Tematický obsah
  • Archivní truhla: Archivní obsah
  • Truhla Krále Porů: Trvalý skin

Moc pěkné Vánoce na League of Legends. Zimní skiny jsou pecka, a letos přibylo ještě několik nových, které určitě taky potěší.

Tajemné dárky

mystery-boxKdyž si od 14. prosince 2016 do 10. ledna 2017 8:59 pošlete tajemný dárek, dostanete k němu náhodně vybraného šampiona, skin, totem či ikonu, které ještě nevlastníte a které jsou nyní v obchodě za 520 RP či více. Tajemné skiny se odemknou jen pro šampiony, které vlastníte.

 

 

Ohodnoťte tento článek!

5 KOMENTÁŘŮ

Comments are closed.