Silent Knights Snowdown Chest

Co dnes naleznete ve Snowdown chestkách?

0
Chest

Nejspíše jste si již všimli, že se v obchodě vyskytují nové druhy chestek, ve kterých jsou náhodné skin shardy. O tom jsme již psali dříve zde. Jedna z nich, konkrétně Snowdown chest, která stojí 295 RP, však svůj obsah mění každý den a právě tomu se bude věnovat tato nová série.

snowdownchest

Dnes se jmenuje Silent Knights, podle toho si ale lze ale stěží představit konkrétní skiny. Zmíněné chestky dnes obsahují následující skiny: Marauder Alistar, Little Knight Amumu, Marauder Ashe, Bard Bard, Braum Lionheart, Gragas Caskbreaker, Warden Jax, Jayce Brighthammer, Warden Karma, Karthus Lightsbane, Sir Kled, Warden Nautilus, Ryze Whitebeard, Marauder Olaf, Sejuani Dawnchaser, Warden Sivir, Varus Swiftbolt, Veigar Greybeard, Marauder Warwick. Navíc vám z této chesty může padnout část Poro King’s Treasure Chest nebo Snowdown Sweets, ze kterých si můžete vyrobit ikonky. Některé dokonce s dočasným in-game emotem.

crafting-step-1

Shrnutí

Dnes nenaleznete nic užitečného, pokud se vám ale skiny s touto tématikou líbí, nebudu vás odrazovat. Alespoň, že nejsou tyto chestky tak drahé.

 

Ohodnoťte tento článek!