Severoamerická LCS 28.1.

0
LCS

V sobotních zápasech se utkaly týmy Team Solomid, Team Liquid, Immortals, Cloud9, Phoenix 1, Team Envy, Team Dignitas a Echo Fox. A že se mělo na co dívat se můžete přesvědčit sami.

Team Solomid vs Team Liquid

Byl jsem hodně zvědavý, co předvede Team Solomid, v prvním utkání se žádné překvapivé picky nekonaly. Nicméně jsem byl hodně zvědavý na Bjergsena s Ryzem, nezklamali. Ten konec prvního zápasu byl prostě úžasný. V druhém zápase se proti sobě postavili Ekko, Tresh a taky Lulu. Ta byla na druhé straně u týmu TSM.

Immortals vs Cloud 9

Oriana na straně Cloud 9 proti Cassiopei na straně Immportals. Co by jste řekli, kdo vyhrál? Jelsen nebo Pobelter? V druhé hře se na straně Immortals objevil pro změnu Fizz, toho jsem už na LCS nějakou chvíli neviděl. Bohužel nepřekvapil ani v tomto zápase. Mám pocit, že Sneaky byl s Ashou nezastavitený.

Phoenix 1 vs Team Envy

V tomto souboji se na midu objevil můj oblíbený Corki. Nakonec ale byla hvězdou Oriana na opačné straně u týmu Envy. V druhé hře se na TOP lince proti sobě postavili Kennen a Jayce. Řekl bych že na soloQ by to byla celkem lehká linka, nicméně na profi scéně je vše úplně jinak. Nicméně tad to bylo taky dle předpokladů. Kennen chudáček otloukánek. Ač to na killy bylo vcelku vyrovnané, peňezmi to tak vyrovnané nebylo.

Team Dignitas vs Echo Fox

V posledním střetnutí se představily týmy Fox a Dignitas. První hru zcela ovládl tým Dignitas, jejich Varus byl prostě k nezastavení. V druhé hře se objevil Twisted Fate, Swain a na druhé straně Ezreal. Jinak klasické picky profi zápasů. Swain byl sice prakticky neviditelný, ale Twisted Fate s Miss Fortune byli nezastavitelní. Chvílema jsem přemýšlel kdo je ADC a kdo support. Jestli Asha nebo Miss Fortune. Takhle kombinace mi přijde vražedná. Swain se na konci taky projevil a poslal bitvu do třetího souboje. V poslední hře tohoto dne mne nadchl Froggen, picknul Anivii.

Ohodnoťte tento článek!