Severoamerická LCS 29.1.

0

Neděle se nám ukázala jako velice plodná na soutěžní zápasy, opět se hrálo další kolo severoamerické LCS. Zde máte ty nejzajímavější momenty ze všech čtyř duelů.

Phoenix 1 vs Team Liquid

V tomto duelu se ukázalo, jak silný Rengar je, dokázal slušně potahat svůj tým v první hře. Druhou hru potahal pro změnu Maokai, Phoenix 1 dominovali a nenechali nic náhodě. Skvělý duel ukončili ve dvou bitvách.

Echo Fox vs Fly Quest

Foxky se asi zbláznily, Calista jako support? Nová meta přichází. Nutno říci, že Foxky do souboje vstoupily úžasně. Druhé kolo, Anivia proti Viktorovi, velmi zajímavý souboj. Hrdinou byl ale Kha zix, který tým Echo Fox totálně rozsekal. V poslední rozhodující bitvě se na straně Fly objevila Evelyn. Byla to velice vyrovnaná bitva.

Team Envy vs Immortals

V prvním zápase Immortals oprášili Gangplanka. Tomu se sice dařilo, ale BOT linka byla prakticky bezzubá. Druhou hru potahal Ninja s Casiopeou a série šla do třetí bitvy. Ve třetí bitvě se objevil Ekko proti Syndře, toto bude opravdu zajímavý souboj. Jestli se to povedlo Imortalům, nebo týmu Envy nebudu prozrazovat. Byla to opravdu skvělá bitva.

Cloud 9 vs Counter Logic Gaming

Já prostě nepřestanu čumět na některé profi hráče, co dokážou. Jaké skill shoty, jaké úhybné manévry, úskoky. V první hře bylo takových soubojů a akcí spousta, radost pohledět. Přišlo mi opravdu funny, jak to vypadá, když umře žabák, který má v hubě obrovskou plechovku. V druhé bitvě se C9 rozhodli sáhnout pro Azira, bohužel svou roli nezvládl Sneaky v kůži Varuse. Souboj šel do třetí bitvy. Pro třetí bitvu si C9 vybrali Shena a Katarinu. A jak to dopadlo? Skvělý souboj.

Zde máte tým snů uplynulého víkendu

9ea7e64f379

Momentky z celého víkendu

 

 

Ohodnoťte tento článek!