Severoamerická LCS druhý týden

  0

  Včera se v Severoamerické LCS utkaly čtyři skvělé týmy, Fly Quest vyzvali Counter Logic Gaming, Team Solomid se utkal s Team Dignitas. Oba souboje slibovaly skvělou podívanou. Rozhodně jsme doufal i v nějaké překvapivé výběry šampionů. Dočkal jsem se?

  Fly Quest vs Counter Logic Gaming

  CLG si vzali na mid Corciho, zatímco proti němu se postavil Hai v kůži Twisted Fata. Zajímavé porovnání skillů a šampionů. Další zajímavost Mazahar jako support. No to se máme na publicu zase na co těšit. Na druhou stranu si myslím, že pokud šampiona umíte, můžete ho hrát kdekoli. Druhá hra proti sobě postavila dva nesmiřitelné nepřátele. Khazixe a Rengara, na pozici Supporta v týmu CLG se objevil Zilean. Já osobně Zileana rád nemám, přijde mi na solo Q nevyužitelný. Hodíte na někoho ulti a on uteče místo aby bojoval.

  Team Solomid vs Team Dignitas

  Týmy TSM a Dignitas se postaraly o skvělou show. Na Rift se vrátila Fiora, Casiopea a dokonce se na straně TSM objevil Taric na pozici supporta. Hra byla skvělá, jen mne kapku překvapila chyba týmu TSM u barona, ale jde vidět že se i mistr tesař utne. Hele kluci kde máme Fioru, nevidíte ji? Ne u mě není a co u vás? Ne. A sakra ona nám backdooruje bázi. Dopr… Chvilka nepozornosti a stanou se velké nepříjemnosti. Ale díky tomu jsme se dočkali skvělé 3 zápasové bitvy.

  V tomto dni bych nejvíce ocenil obrněné šampiony, jako bylo Nautilus nebo Maokai. V džungli byl asi nejpikovanější Kha Zix, ostatně ten se drží na metě již velmi dlouho. Mimochodem dnes se utkají Immportals proti Cloud9. Phoenix1 proti Team Envy, TSM vs Team Liquid a Team Dignitas proti Echo Fox.

  khazix_3

  Ohodnoťte tento článek!