Season 7 Diana Jungle Gameplay

0

V tomhle videu se FZ Frost zaměřil na postavu Diana. Jak je obvyklé, je velice precizní a rychlá v čištění jungle a proto se po začátku sezóny 2017 vyloženě hodí pro tahání hry. Díky svému Q a ulti je hodně silná a je schopna vyčistit celý nepřátelský tým.

a197f01ae6de5

Základní taktické informace
Jako hráč se můžete rozhodnout kdy odemknete skill E.
Já osobně, to dělám vždy na levelu 4. Obvykde se snažím farmit, dokud nedosáhnu levelu 6. Když mám level 6. Když soupeř nemá moc HP je pravý čas na gank, popřipadě na něj počkat, pokud jste s Dianou na lince. Dorážka by měla být zakočena Lunar Push (ulti), jelikož po hitnutí Q a následným ulti, se vam na ulti vyresetuje cooldown.
Combo na Dianě;  Q  –> R  –> W –> E –> R (Na doražení killu).
Poznámka: Pamatujte si po každé abilitě zkoušet AA (automatický útok na cíl). Procne vám to vaši passivku, a potom udělíte o mnoho větší damage do svého cíle.
diana_1
Poznámka: Pokud s Dianou začínáte v jungli. Jako první skill berete W.
Na prvních čtyřech levelech, záleží vše na vašem matchupu. Někdy je opravdu dobrá volba začínat s W i na lince, někdy se vyplatí začít s Q. Většinou nepotrebujete do 3. levelu odemykat E, proto dostačuje odemknout ho až na levelu 4. Tak jak to dělám já.
Jako jeden z Core itemů bych považoval Abyssal Scepter a Sorcerers Boots. Zhonya se hodí pokud vás nepřátelský tým příliš focusuje.
Hodně stěstí s Dianou
Zdroj: FZ Frost
mariano-steiner-diana-close-final
Ohodnoťte tento článek!