Jak se dostat z bronzu? 5 nejlepších šampionů pro slabší divize

1

Určitě spousta vašich přátel tvrdí, že dostat se z bronzu nebo silveru není jednoduché. Možná jste to právě vy, kdo sdílí tento názor. Dneska bych vám chtěl představit 5 šampionů, kteří jsou dobří na potahání hry a dominují ve slabších elo divizích.

TOP – Swain

Swain je jeden z vůbec nejlehčích topařů, které můžete hrát. Jeho kit je velmi jednoduchý a je to counter na spoustu populárních topařů. Jeden z mála, kdo si dokáže se Swainem poradit, je Yasuo, a to díky své mobilitě. Proti jakémukoli jinému šampionovi nablízko máte top prakticky vyhraný. Swain má slušný early-game i late-game, avšak nejvíce dominuje v mid-game. Zhonyiny hodiny a jeho ulti z něj dělají monstrum, které téměř nejde zabít.

Další velmi dobří topaři pro nižší divize jsou Renekton a Yorick.

JUNGLE – Shyvana

Shyvana nedávno dostala buff, který jí posunul z jedné z nejhorších junglerů na první příčky. Je to dobrý pick pro většinu elo, ale o to více dominuje v bronzu a silveru. Shyvana je další bruiser. Působí velké poškození, a přesto zůstává poměrně tanky. Stačí postavit jakýkoli předmět na lifesteal a poté stavět itemy na tanka. Obzvláště dominuje v nové jungli, protože její rychlost zabíjení monster patří nyní k těm nejlepším.

Další velmi dobří jungleři pro nižší divize jsou Rammus a Vi.

MID – Annie

Annie vás asi nepřekvapí, je to skvělý pick pro slabší divize, a to z několika důvodů. Annie je skvělý burst mág s AOE poškozením. Na lince si vede celkem dobře, a to i proti assasinům, kteří se momentálně hodně hrají. Je to skvělý pick proti šampionům jako Katarina, Zed, Yasuo, protože její combo (R-W-Q/R-Q-W) dává obrovské poškození. Na Annie je nejlepší její stun. Je to schopnost, která dokáže změnit hru nebo obrátit teamfight.

Další velmi dobří midaři pro nižší divize jsou Lux a Malzahar.

ADC – Twitch

Twitch je stále jedno z nejlepších ad-carry v late-game. Jakmile budete mít všech 6 itemů, ani nemusíte vědět, co děláte. Stačí mít dobrou pozici, což byste rozhodně měli umět, pokud chcete hrát ad-carry, a poté pustit jeho ulti. Častokrát záleží jen na dobré pozici a dokážete jednoduše inkasovat třeba čtyřzářez.

Další velmi dobré ad-carry pro nižší divize jsou Jinx a Miss Fortune.

SUPP – Brand

Brand je support, který je velmi nepříjemný. Dává velké poškození a stále je velmi užitečný pro vaše adc. Obzvlášť v nižších divizích. Určitě sami moc dobře víte, jak nepříjemné je hrát proti Brandovi v roli podpory. Nepřátelské ADC nemůže farmit, protože Brand je k poskokům nepustí a velmi rychle dokáže ubrat velké poškození. Teamfighty s Brandem jsou také velice dobré. Působí plošné poškození, a pokud dobře trefí stun, je to jedna z dalších postav, která dokáže otočit hru.

Další velmi dobří supporti pro nižší divize jsou Sion nebo Zyra.

Dostat se z nižších divizí nemusí být vždy tak lehké, jak se zdá. Jedna z věcí, co vám hru ulehčí, je hrát lehké šampiony s velkým dopadem na hru. Ty jsem se vám dnes snažil představit. Doufám, že někdo z vás zkusí některého z nich, opravdu se to vyplatí.

Jak se dostat z bronzu? 5 nejlepších šampionů pro slabší divize
Ohodnoťte tento článek!
3.39 (67.86%) 84 hlas/ů

1 KOMENTÁŘ

  1. Podle me tu chybi Fizz. Pomerne jednoduchy champ s ne prislis slozityma mechanikama. Diky remaku se s novym W strasne dobre farmi + nezere to manu. Lvl 3 overspike je uplne insane (vetsinou se na all in podari vybaitit alespon jeden summoner). Lvl 6 skoro freekill. Po 6 se da hodne dobre roamovat a aji s neschopnym junglerem se da nafeedit ally adc. V late se jako assassin proste zamerit na jejich carry. Vetsina targetu se da 1shotnout. Diky E + zhonye se da dlouho vydrzet primo uprostred fightu (dobra synergy s Galiem).

Comments are closed.