Šampioni, které zrušili těsně před uveřejněním

0

Když mluvíte o tak obrovské hře jako League of legends, je jisté, že není lehké všechny šampiony vybalancovat, zasadit do příběhu, správně navrhnout a podobně. Od doby, co League of Legends existuje, uniklo spoustu konceptů, dokonce někteří hotoví šampioni, kteří dnes mohli v Lize Legend být. Pojďme se nyní podívat na hotové šampiony, kteří byli z nějakého důvodu zrušeni.

averdriansquareAverdianaverdrian

Jako prvního si představíme Averdiana. Na tomto šampionovi se pracovalo v roce 2010 a mělo se jednat o levitujícího ufonského mága, který používá jedy. Vzhledově nám může připomínat Heimerdingera, ale skutečnost je taková, že dal vzniku dnešnímu Malzaharovi. Byl to prakticky hotový champion, který byl zrušen.

 

gavidsquareGavidplantking

U této postavy toho moc nevíme, nebyl detailně dokončen. Jeho spelly ale byli podobné Zyře a Cho’gathovi, vzhledově se podobal zase poměrně Kha’Zixovi. Některé z jeho schopností se přesunuli třeba na Barona Nashora (plošné kouzlo co dává Baron)

 

rob_blackbladesquareRob Blackbladerob_blackblade_render

Rob Blackblade je další zrušený šampion. Měl to být rogue, který se velmi rychle pohyboval a měl zneviditelnění. Ostatní schopnosti bohužel nebyli vůbec zajímavé a vzhledově neseděl do této hry, proto se ho Riot rozhodl zrušit. Místo něj byl poté vydán Udyr.

 

tabusquareTabuvoodooshaman

Tabu byl nalezen v herních souborech v roce 2010. Jeho spelly byli téměř identické s dnešním Swainem, proto se domníváme, že byl první verze Swaina.

 

Omenomen

To nejlepší nakonec. Tento šampion byl úplně hotový a úplně odstraněný. Místo něj byla nakonec vydána Riven. Vzhledově vám může připomínat Kha’zixe nebo Cho’Gatha. Rioter Zileas ale potvrdil, že Kha’Zix nebo Cho’Gath nebyli vytvořeni podle něj, ani nejsou nijak spojeni. Jeho dokončený pohybový model posloužil Kog’mawovi.

 

 

Šampioni, které zrušili těsně před uveřejněním
Ohodnoťte tento článek!
3.63 (72.5%) 8 hlas/ů