Rozehrávač: Zajímavá videa s účastí profi hráčů

0

Trojice nových videí pod hlavičkou “Rozehrávač/Playmaker”, ve kterých vystupují hvězdy profi scény League of Legends z celého světa, vás naučí, jak zvrátit průběh boje ve váš prospěch, i když se zdá, že vám vítězství uniká.
Když se tvému týmu nedaří, využij toho. Ještě by měly být plánovány dvě další videa, které doplní celou pětici v sérii. Rozhodně pěkně udělaná videa.

Rozehrávač: Tahoun – PerkZ

RerkZ je prvním Chorvatem v LCS. Celým jménem Luka “PerkZ” Perković. V sezóně 2016 byl členek G2 Esports. A hrál na postu midaře. Oblíbení šampióni Lissandra, Ahri a Viktor. Je toho názoru, že je nejlepší midař evropy.

Rozehrávač: Analytik – GorillA

Gorilla vlastním jménem Kang “GorillA” Beom-hyeon, support týmu Rox Tigers. Narodil se v Jižní Korei, a jeho oblíbení šampióni jsou Braum, Annie, a Alistar. Přezdívku GorillA si vybral proto, že tak údajně vypadá. Působí jako nejlepší Lulu šampión v Korei, a to už samo o něčem vypovídá. Ve IV. sezóně byl jednou z nejlepších Janna suportů a vyzdvihl ji zpět do popředí jakožto užitečného šampióna.

Rozehrávač: Katalyzátor – Reignover

Kim “Reignover” Ui-jin jungler v týmu Immortals. Oblíbení šampióni Rengar, Rek-Sai a Olaf. Rovněž narozen v Jižní Korei. Výborně mu jde i Nidalee a je to jeden z nejlepších junglerů na EU West.

Ohodnoťte tento článek!