Rotace šampionů 29.11. – 5.12.

0

Nová rotace šampionů obsahuje:

Ashi, Barda, Dariuse, Karmu, Nidalee, Oriannu, Rek’Sai, Syndru, Urgota a Vaynu.

Navíc, jelikož má RIOT v plánu zapracovat na supportech, bude po následující 4 týdny dostupno také následujících 10 „supportů“.

Blitzcrank, Brand, Braum, Janna, Leona, Nami, Sona, Taric, Thresh a Zyra.

Tímto krokem chtějí zjistit, jak by mohli tuto roli udělat příjemnější pro další hráče, protože jsou vědomi toho, že nedostatek supportů prodlužuje čekání na hru a zároveň nutí hráče, kteří nechtějí, hrát supporta.

Konkrétně se chtějí zaměřit na zdroje goldů, rozpoznání úspěchů supporta, itemy, přípravu na hru (masteries a runy), chování v lince a další.

Tito šampioni byli vybráni tak, aby pokryli různé styly hraní. Nabízí blockery (Brauma), buffery (Jannu), healery (Sonu) i damagery (Branda). Proto se může zdát že zde nejsou „více support“ šampioni na úkor jiných, kteří se tak vždy nehrají (třeba Alistar nebo Lulu, ale Brand ano).

Michallv – Většina těchto šampionů je v současné metě hratelná, snad jen kromě Nidalee, Rek’Sai a Urgota. Pokud potřebujete poradit jak hrát s některým šampionem, můžete se podívat na Champion.gg, nebo ProBuilds.net, kde lze najít jak daného šampiona hráli někteří profesionální hráči. Detailnější návody na všechny šampiony se nachází na youtube. Samozřejmě se také můžete poradit v komentářích.

Ohodnoťte tento článek!