Rotace šampionů 6.12. – 12.12

10 šampionů, které může v normální hře hrát kdokoliv, mění se náhodně každé úterý.

0
Rotace šampionů

Nová rotace šampionů obsahuje: Annie, Malzahara, Gravese, Kaylu, Kog’Mawa, Nautiluse, Poppy, Shyvanu, Talona a Udyra.

Navíc, jelikož má RIOT v plánu zapracovat na supportech, bude po následující 4 týdny dostupno také následujících 10 „supportů“. Tento týden je poslední.

Blitzcrank, Brand, Braum, Janna, Leona, Nami, Sona, Taric, Thresh a Zyra.

Tímto krokem chtějí zjistit, jak by mohli tuto roli udělat příjemnější pro další hráče, protože jsou vědomi toho, že nedostatek supportů prodlužuje čekání na hru a zároveň nutí hráče, kteří nechtějí, hrát supporta.

Konkrétně se chtějí zaměřit na zdroje goldů, rozpoznání úspěchů supporta, itemy, přípravu na hru (masteries a runy), chování v lince a další.

Tito šampioni byli vybráni tak, aby pokryli různé styly hraní. Nabízí blockery (Brauma), buffery (Jannu), healery (Sonu) i damagery (Branda). Proto se může zdát že zde nejsou „více support“ šampioni na úkor jiných, kteří se tak vždy nehrají (třeba Alistar nebo Lulu, ale Brand ano).

Michallv – Tento týden můžete naposledy vyzkoušet 10 supportů, příště již dostupní nebudou tak využíte poslední šance. Co se rotace týče, tak naprostá většina těchto šampionů je dnes hratelná. Jen Udyr a Kog’Maw nejsou zrovna v metě, konkrétně Udyra už jsem snad měsíc neviděl.

Ohodnoťte tento článek!