Do rotace herních režimů přibyla Legenda o Králi porů!

0

Oblíbené rotace herních režimů jsou nyní obohaceny i o buclatého krále porů.
Připomeňme si, o co v tomto režimu jde:
Místo summoner kouzel dostanete dva poro pomocníky, kteří budou pomáhat králi porů.

ja_porofest_large

Král porů je pomocník, který léčí váš tým, obnovuje manu a způsobuje plošné poškození nepřátelům, zatímco efektivně boří nepřátelské věže.
Král poslouží jako obléhací stroj pro váš tým.
Aktivujte Hod porem, abyste hodili maličkého pora napříč mapou, a až ten prcek dopadne na svůj cíl, můžete Hod porem znovu použít a získat tak Poro-sprint, čímž se pekelným tempem rozletí k trefenému nepříteli.sdadashjj-0
Pokud celý tým trefít 10 cílů pomocí Hodu pora, přispěchá vám na pomoc sám Král porů.
Jakmile vy nebo vaši spoluhráči přivoláte Krále porů, pomocí malého pora se můžete přenés na samotné veličenstvo a po jeho boku ničit nepřátelské věže.
U tohoto módu lze získávat mistrovství s hrdiny, klíče a taky truhly po zístání prvního Ska s hrdinou. Je to výborná možnost k otestování šampiónu, obratnost při používání vlastností šampiónů. Tím že můžete skákat na porem zasažené nepřátele, vyzkoušíte si i možnost rychlé eliminace a používání vlastností na šampiónovi.


Legenda o Králi porů je nyní k dispozici a bude trvat až do pondělního večera (definitivně tento režim bude ukončen krátce po půlnoci v úterý, tedy kolem 1:00–3:00 ráno).

image


V následujících měsících budou mody obměňovány, aby zpestřily mezi sezónní přestávku.

Ohodnoťte tento článek!