Riot plánuje velké změny Iverna

0

Ivern, přítel lesa, by se již brzy měl dočkat menších či větších změn. V jednom z posledních vývojářských blogů se „rioter“ Meddler rozpovídal o možných změnách Iverna a problémech s balancováním takového šampiona. Na vývojářském stole byly Ivernovy změny již delší dobu. Od jeho vydání by se tak mělo jednat o první větší změnu.

Největší otazník visí nad Ivernovou unikátní schopností, která dělá sebranými blue buffy a red buffy dvakrát více užitku. Riot uvažuje o změnění této pasivky. Buff by si tedy poté mohl vzít pouze jeden šampion z týmu. Tuto schopnost totiž Riot nevidí důležitou k jeho celkovému kitu.

Meddler zároveň potvrdil, že se Riot soustředí na Ivernovu rychlost pohybu a clearování v jungli. Pozornosti Riotu neunikne ani schopnosti Ivernova invadu. Změny Iverna se však objeví až po patch nebo Mid-Season updatu, na který se Riot teď soustředí více.

Ivern je v současnosti jeden z nejhranějších jungle šampionů na profesionální scéně. V letošní sezóně byl pickován v profesionálních soutěžích téměř každou čtvrtou hru. Největší obliby se dočkal v EU LCS, kde byl od svého vydání pickován nebo banován v 54 % her. Zároveň Ivern vyhrával více než 60 % her a začal se pickovat i v Číně nebo Americe. Nejméně se hrál v Taiwanu, kde se objevil pouze v 7 % her.

Riot plánuje velké změny Iverna
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 1 hlas/ů