Quinn na top lince

0

Top linka je zpravidla osazena tanky, hrdiny jako Darius, Garen a podobně. Na ranku kolem platiny se ale stále více ukazuje, že na TOP lince může stejně dobře obstát carry šampión. Občas i daleko lépe. Když ponížíte nepřátelského TOPaře, vy váš tým máte pak daleko jednodušší život. Jako carry TOP liner se dá použít například Kayle, Cassiopeia nebo Quinn. To jsou zrovna tří šampióni, kteří mají na TOP lince největší winrate. Proto se i v tomhle článku věnuji Quinn.174

Hrát proti Quinn na topu je extrémně flustrující. Range top lineři dostali všeobecně velký buff, protože mohou používat Fresh Blood a Greenfather’s Gift pro konstatní srážení nepřítele. Kombinací těchto dvou masteries s Quinninou passivkou Harrier, jednoduše zatlačí své protivníky zpět, nebo dokonce mimo linku. (Léčení, flame junglera a tak podobně.)

171

Bohužel výhra linky není všechno. Musíte svou Quinn a její umění dostat i na ostatní linky. Využít mobilitu a škodit kdekoli jen můžete. Naštěstí Quinn má mobilitu více než skvělou díky ultimátku může byt na jedné lince a vzápětí hned na jiné.

quinn_2

Standartně není linka, která by dělala Quinn problémy, je ale potřeba sledovat nepřátelského junglera, zvláště pokud hrajete moc agresivně. Agresivní hra většinou přiláká nepřátelského junglera. Jelikož když jste blízko nepřátelské věže, těžko se utíká 1v2. Quinn je velice jednoduché vytrestat, proto doporučuji sledovat junglera, midaře a umístit si nějak šikovně wardu, abyste nebyli zbytečně překvapeni, že najednou stojíte proti přesile.

Martin Havránek – Quinn je zpravidla stavěná na rychlost útoků a samozřejmě damage. Jako core(důležitý) item bych viděl Infinity Edge a Youmuu’s Ghostblade. Sám na ni velice rád stavím Statikk Shiv. Ten ale občas nahrazuji Maw of Malmortiusem, hlavně kvůli resistům. Jako další core item považuji Lord Dominik’s Regards nebo Mortal Reminder, jeden z těchto dvou (ne oba dva). Samozřejmě, každého šampióna si je potřeba kapku nacvičit a sami nejlépe poznáte co je dobře a co ne. Hlavně guide vám může ukázat cestu, jít po ní musíte ale sami a potom reagovat na překážky.

quinn_1

Quinn na top lince
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 1 hlas/ů