Pulsefire: Nový skin na Caitlyn a změněný Ezreal

0

Pulsefire Ezreal byl prvním z ultimátních skinů, mezi které patří ještě Spirit Guard Udyr, Elementalist Lux a DJ Sona. Nyní však dostane po dlouhé době vizuální update. Riot totiž chce, aby jeho ultimátní skin byl opravdu ultimátní. Krom Pulsefire Ezreala se však dočkáme i Pulsefire Caitlyn.

O novém Caitlyn skinu se mluvilo už delší dobu. Riot tento skin již přidal na testovací server PBE. Cena tohoto skinu by měla být 1 820 RP. Tento skin přinesl s sebou i vlnu kritiky, protože vypadá velmi podobně jako jedna postava z konkurenční hry Overwatch. No, porovnejte sami.

maxresdefault-1

Oba skiny v ukázané formě by se měly ve hře objevit v následujícím patchi 7.10. Ezrealův update vypadá podle mě velmi pěkně, a zaslouží si tedy znovu svůj titul ultimátního skinu. Po pěti letech se hra hodně posunula nejen balancí šampionů, ale i vizuálně.

Krom změněného modelu postavy dostane Ezreal i nový hlas, animace schopností a základních útoků a také zvuky. Jeho cena zůstane stejná na 3 250 RP. Kdo již tento skin má, bude mu změněn na tento, nebude mít tedy dva, jako tomu bylo například u tradiční Karmy nebo Trundla.

ezcompare.jpg

 

Ohodnoťte tento článek!