Pre-Season 7 Tahm Kench Gameplay + Build

0

A máme tady další video od FZ Frosta, tentokráte je to na skvělého jungle hrdinu Tahm Kenche. Diky jeho obrovské odolnosti je vcelku těžké umřít. Ve videu se dozvíte jaké runy si na něj vzít, jake másterky si nastavit, a nakonec samozřejmě jak jej zahrát. Sice je video anglicky, nicméně je to video, takže není problém se v něm vyznat a pochopit o co jde.

promo_tk_reveal_comic_thumb

Tahm se staví téměř výhradně na tanka, nemá problém se šampióny jako Gangplank, Mundo, Garen, Malphite, nebo například Riven. Naopak problémy může mít s Dariusem, Fiorou, Gnarem, Kennenem, , Lissandrou, Ryzem, Tryndamerem a Vladimirem. Nicméně tohle platí hlavně pro linkovou hru, ne pro jungli. A ještě záleží kdo danému šampiónovi sedí na zádech. (kdo za něj hraje)

tahm-kench-reveal

Tipy: 

Můžete používat W na lince pro přitažení lidí pod svou věž, a nechat je přijmout nějké střely od věže. Toto vám může dopomoci k tomu aby jste ukořistili nějaké ty killy.
Autoútok-Q-Autoútok je nejrychlejší cesta jak někoho zničit a položit na lopatky. S Titanic Hydrou (vybavení) můžete taky provádět Autoútok-Hydra-Autoútok pak použít Q pro stun nepřítele a potom W na dorážku nepřítele

Ability začínáme na W potom Q na třetím levelu E a následně maxumeje Q potom W a nakonec E. Samozřejmě když to jde tak R.

Ohodnoťte tento článek!