Jak potahat hru za Renektona?

0

Jste unavení z neustálého prohrávání? Neumíte hrát proti šampionům jako Yasuo, Riven, Fiora, Camile apod.? Zkuste Renektona, ten je odpovědí na vše.

Renekton je tanky bruiser, který se rozhodně s nikým nemazlí. I přes velké nerfy je pořád jedna z nejlepších postav na topu. Picknutím Renektona v rankedu rozhodně nikdy nic nezkazíte. Má perfektně navržený kit, který obsahuje stun, heal i mobilitu. Postava sama o sobě je velmi tanky, a přestože třeba nemáte dobré skóre, dokáže bojovat 1v2, klidně i 1v4, jak můžeme vidět ve videu.

Jako pasivní schopnost má rage (místo many). Ten přibývá s jeho auto attacky a všemi  schopnostmi.

Jeho Q je seknutí, které mu poskytuje heal, když má nabitý rage. Heal však všechen jeho rage spotřebuje.

W je velice silný stun. Renekton sekne dvakrát, při nabitém ragi třikrát. Je to jeho nejsilnější schopnost.

Jeho E je dash (proběhnutí). To mu dává velkou mobilitu, obzvlášť když prvním E něco trefí. Pokud zasáhne miniona, šampiona nebo jungle monstra, dostane druhý dash. Je to velice dobrý spell ať už na rychlé opuštění teamfightu, nebo například k dohonění nepřátelského šampiona.

Jeho R je podobné Nasusovu. Renekton se zvětší, dostane bonusové poškození a bonusové životy.

Dlouho jsem si lámal hlavu, kterou postavu hrát a efektivně s ní potahat hru. Renekton je vše, co si dokážete představit. Je tanky, působí velké poškození, dokáže rychle zneškodnit ad-carry a k tomu všemu je velmi mobilní. Podívejte se na video, a posuďte sami.

Jak potahat hru za Renektona?
Ohodnoťte tento článek!
3.67 (73.33%) 3 hlas/ů