eSport:Phoenix1 uzavřeli soupisku

0

Phoenix1 dokončili svou soupisku pro sezónu 2017 a Spring Split, oficiální vyjádření se objeví taky ve videu na Yahoo eSportu. Další z eSports teamů uzavřel svou soupisku a já se o ni s vámi chci podělit.

Soupiska

Top lane: Derek “Zig” Shaoknf8bhso
Jungle: Rami “Inori” Charagh
Mid lane: Yoo “Ryu” Sang-ook
AD carry: No “Arrow” Dong-hyeon
Support: Adrian “Adrian” Ma
Sub Support: Jeong “Fixer” Jae-woo (Ačkoli Fixer zjišťuje možnosti u ostatních týmů.)

Phoenix1 začali sezónu velkým boomem, podepsali s Adrianem a nutno taky pochválit šťastnou ruku na Ziga a Inoriho, jako zrálé jádro hráčů Severní Ameriky. S otevřenými pozicemi AD carry a mid lane, velmi pečlivě studovali listinu volných hráčů, a nakonec se jim to vyplatilo.

team-phoenix1-lcs-na-2016-summer-split-all-players

Při získání Ryu a Arrowa, Phoenix1 najali hráče ze stejné společnost. S oběma dvěma, kteří předtím hráli za KT Bullets a KT Arrows, respektive pod organizací KT Rolster. Arrow byla hlavni podpora pro KT Arrows, a později KT Rolster team soutěžící v LCK. Bohužel, KT Rolster jednoduše zklamali, s cílem dostat se na LCS Finals, zahodili příležitost tím, že prohráli s ROX Tigers v LCK 2016,v letním finále a se Samsung Galaxy v regionálním Playoff Final. Okdyž opouštěli KT, Arrow dal jasně najevo, že by byl ochoten naslouchat zahraničním nabídkám.

phoenix1-has-proven-they-can-hang-with-the-bestphoenix1-assembled-and-ready-to-fight

 

Pod organizací H2K, kam se připojil Ryu na krátkou Evropskou tour v European Challenger Series s Milleniem a Roccatem. Ryu se koukl do World Championships dvakrát, včetně semi-finále tohoto roku. “Poté, co jsem odešel z H2K, mám nabídky ze všech regionů. Já chci ale hrát v NA LCS,” Řekl Ryu. “Bude to pro mne obrovská zkušenost, a hlavně budu moci komunikovat v angličtině, což je pro mne taky obrovské plus.”

Martin Havránek – Na druhou stranu je pravdou, že ani Americké LCS není konkurencí pro Koreu. Chtělo by to spíš nějaké nové trenéry, kteří by metu a gameplay posunuli někam jinam, kde by evropa a amerika mohli bojovat o nejvyšší příčky na mistrovství světa.

phoenix3

Ohodnoťte tento článek!