Pět největších změn v patchi 7.8

0

Patch 7.8 je plný velkých změn a my si dnes projdeme ty nejvíce důležité.

Xayah a Rakan byli přidáni do hry

Xayah a Rakan sice budou do hry přidáni až po několika dnech, ale jsou nedílnou součástí tohoto patche. O obou šampionech se u nás dočtete mnohé. Osobně se už nemůžu dočkat na novou dvojici šampionů. Skvělou věcí je, že tyto šampiony můžete darovat i formou IP bodů.

Malzahar dostává nerf

Malzahar je už dost dlouho jeden z nejlepších a nejhranějších supportů. Hojně se hraje i v LCS a jiných profesionálních ligách. Malzaharovi se zmenší armor, ale hlavní nerf je snížení životů jeho voidlingů (3 -> 2). Jeho W tedy bude o dost menší hrozbou, což masově sníží sílu jeho sílu hlavně na lince.

Nautilus dostává nerf

Připravte se na velké nerfy many pro vašeho oblíbeného golema. Nautilus si pohoršil kvůli zvýšení ceny many na jeho E. Aby toho nebylo málo, Riot snižuje i celkovou manu šampiona. Tvůrci chtějí tímto způsobem ještě trochu zhoršit jeho sílu na lince. Uvidíme, jestli jsou tyto nerfy dostatečné, nebo ne. Nautilus si totiž nerf rozhodně zasloužil, a to hlavně díky tomu, že je druhým nejhranějším šampionem v LCS.

Shen dostává buff

Tohle asi mnoho z vás nečekalo. Jeden z nejhranějších šampionů na profesionální scéně dostává buff. Shen dostává větší damage s Q a menší cenu energie na E. Tyto buffy sice přicházejí s drobnými nerfy ultimátky, ale i tak by měl tento šampion zůstat velmi silným. Dalo by se tedy říct, že Shen bude o dost silnější na lince, ale o něco hůře bude pomáhat svým spoluhráčům.

Udyrův malý rework

Udyrovy formy byly reworkovány, aby byly podobnější E a R. Tygří forma stále dává damage a jeho W stále dává lifesteal a štít. Obě formy ale nyní budou více jednorázové, a ne tolik dlouhodobé. Tyto malé buffy by sice mohly Udyrovi pomoci, ale podle mě je stále až moc jednodimenzionální, a proto ho mezi nejlepšími šampiony ještě dlouho neuvidíme.

Ohodnoťte tento článek!