PBE: Riot plánuje velké změny Malzahara, Rammuse a Heimerdingera

0

Někdy Riot rád vidí, když se hráči chopí možnosti a hrají šampiony jiným stylem, než jak byli vytvořeni. Ziggs například nebyl udělán tak, aby se hrál na botlajně, jak vidíme čas od času v LCS. To samé můžeme říct i o Lulu na midu, AD Kennenovi či Fizzovi.

Malzahar je pro Riot ale trochu jiným. V současnosti se hraje ve velkém na botlajně jakožto support. V patchi 7.10 by se však měl dočkat změn ve svém kitu. Riot totiž v nedávném blogu oznámil, že ho chce znovu dostrkat na midlajnu.

Největší změnu nejspíš budeme registrovat na jeho W. Riot podle svého vyjádření bude chtít, aby Malzaharovi pomáhala tato schopnost v 1v1 situacích a eliminovala svou otravnou část na botlajně.

U Heimerdingera bychom se měli dočkat změn na jeho efektivitu, a to hlavně v late game. V současnosti má podobnou efektivitu v teamfightech jako Teemo, a proto by se měly měnit hlavně jeho kanóny a posilovat jeho teamfightové schopnosti.

Větších změn bychom se měli dočkat i u Rammuse. Nejrychlejší krunýřovitý tvor světa totiž změní svůj styl úplně. Do svého kitu by měl dostat větší diverzitu a také nějaký skillshot nebo větší ukázku schopností svého vyvolávače. Rammus by už tedy neměl být jen klikání pravého tlačítka a pohyb neuvěřitelnou rychlostí.

Ohodnoťte tento článek!