PBE: Nové exkluzivní skiny na Lee Sina a Dariuse

0

Na PBE přistál nový update. Po patchi 6.6 totiž přijde nová várka novinek na tento testovací server. Dnes si představíme dva nové skiny na Lee Sina a Dariuse a skin na wardy. Tyto skiny by se na live serverech měly objevit s příchodem dalšího patche, tedy přibližně za dva týdny.

God Fist Lee Sin

Do hry se brzy dostane nový skin na Lee Sina. Půjde o legendární skin v hodnotě 1 820 RP. Teaser na tento skin zveřejnili Riot na své facebookové League of Legends stránce. Valná část komunity bude určitě překvapena. Velká část hráčské základny totiž očekávala rework, nebo celkový vizuální update. K tomuto skinu byla vytvořena i warda, na kterou se můžete podívat níže.

leeb leeq leer leesine leew

Dreadnova Darius

Do hry se také brzy dostane nový skin na Dariuse. Ten bude k dostání pouze v lootu za deset gemstonů, což bude velmi těžké. Podle všeho by neměl jít koupit žádným jiným způsobem. Dreadnova Darius to tedy bude mít velmi podobné jako například Hextech Annie nebo Soulstealer Vayne. V současnosti jde za 10 gemstonů koupit tyto dva zmíněné skiny a za pět gemstonů Hextech skin na wardy.

dariusb

dariusqdariuswdariusedariusr

God Fist Ward

wardhero_80

Tato warda je jako doplňkový předmět k novému Lee Sin skinu. Samostatně by měla stát 250 RP. Tato cena ale není zatím jistá, protože na PBE ještě není zadána.

 

PBE: Nové exkluzivní skiny na Lee Sina a Dariuse
Ohodnoťte tento článek!
4 (80%) 1 hlas/ů