Osobní statistiky 2016

0

Riot přišel s něčím rozhodně zajímavým. Jako má třeba facebook nejlepší momenty předešlého roku, také Riot nám poskytne osobní statistiky z minulé sezóny.

Link na osobní statistiky: KLIK!

Samozřejmě se musíte přihlásit, ale potom na vás vykoukne nespočet různých statistik a historických dat.

16e30e

Jako pozadí budete mít svého TOP šampióna, pod ním vaše nejhranější šampióny. Od historie zápasů, přes nejlepší poměr KDA (zabití, smrti, asistence), se dostanete k vašim pentakillům (pětizářezům-brr to je hrozné slovo). A pokud to máte v českém jazyce, objeví se tam něco jako “Je jasné, že jsi NEJLEPŠÍ KINDRED na EUNE.”, jasný tomu věřím.

Následuje souhrn všech multikillů (multizářezů), které se vám povedly. Samozřejmě je jich hodně. A seznam nejlepších přátel. “Šampioni na jednotlivých pozicích, s nimiž si nejlépe hraješ do noty.” Další položka snadní soupeři a obávaní protivníci hovoří za vše. Zde se dozvíte, jak na kterého šampióna umíte hrát.

Parta je seznam vyvolávačů, s kterýma hrajete nejčastěji duo, nebo týmové bitvy. Vidíte dokonce přesný počet. Další statistika je srovnání s profíky, tohle opravdu bolí. Riot srovná vaše výkony s legendami jako je Faker a Bjergsen. Dozvíte se, jestli jste umírali častěji než oni, kolik jste položili ward ve srovnání s nimi. Další srovnání jsou samozřejmě assisty, killy a v neposlední řadě cs. (cs znamená creep, takže kolik jste zabili creepů)

Potom se objeví krásná mapka, kde uvidíte vaše zářezy, úmrtí asistence a totemy. Statistiky z džungle, zabití baroni a menší nepřátelé.

d7eb19db2

Když jde do tuhého, nezbývá než bušit do kláves.

Další statistika se odvíjí od vašeho používání kláves, z toho mi musí upadnout ruka. Tvoje nejhranější režimy a nejoblíbenější role.

Vyzkoušej si je a třeba si některou z nich zamiluješ!

Nakonec vám Riot doporučí šampióna, přesně ušitého pro vás, na sezónu 2017. A nyní vše můžete sdílet se svými přáteli na facebooku. No není to PARÁDA?

MartinH: No ale to I/Y … děláte si srandu ? LOL 

66ed1ae05

Osobní statistiky 2016
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 1 hlas/ů