Nový systém odměn!

  0

  League of Legends se vždy snažilo dávat hráčům různé odměny, úkoly a podobně. Například za lajk facebookové stránky jste dostali skin „výtržnice Tristana“, nebo třeba „Středověkého Twiche“ za 50 pozvání do hry. Dostávali jste i ikonu vyvolávače za zakoupení skinu, odehrání určitého módu a jednou za rok tajemnou bednu s náhodným skinem.

  Fanoušci a hráči testovacího serveru objevili v patchi 7.9 skript, který nesl název „Missions“ (Mise). Rioter Martlet se k tomu vyjádřil následovně:

   Ahoj, možná jste v posledním patchi našli něco nového – Mise. Jestli si pamatujete eventy jako Shurima nebo Project, určitě máte někdo z vás špatné zkušenosti, např. manuální potvrzení přes webovou stránku nebo pozdní dodání vaší odměny. Snažíme se to změnit. Máme před sebou ještě spoustu práce, než vám sdělíme veškeré detaily. Budeme vás informovat v následujících týdnech.

  Jak to vypadá, tak celý systém odměn bude přepracovaný. Název nám napovídá, že by se mohlo jednat o různé úkoly během normálních her/rankedů. Třeba jako tomu bylo dříve u Rengara a Kha’zixe. Zatím bohužel nevíme, co nás pod názvem Mise může čekat.

  Nový systém odměn!
  Ohodnoťte tento článek!
  1.33 (26.67%) 3 hlas/ů