Nový klient k dispozici

0

Ode dneška se může každý přidat do otevřené bety aktualizovaného klienta LoL.

Stáhni si ji (je velká cca 1,5 GB) a přeměň svého klienta. Nemusíš kvůli tomu spouštět žádnou aplikaci – stačí spustit LoL a kliknout na to hezké tlačítko pro stažení, až se ti objeví ve vyskakovacím okně. Pokud už jsi v alfě, tvůj alfa klient se na beta verzi aktualizuje automaticky.

Jak jsme naznačili minulý týden , otevřená beta aktualizovaného klienta je pro každého. Možnost stažení se objeví každému, kdo hru spustí, a pokud se ti nechce aktualizaci provádět hned, budeš pořád mít možnost aktualizaci provést prostřednictvím spouštěcí aplikace kdykoliv během bety. I po aktualizaci budeš moct kdykoliv snadno spustit archivního klienta, když budeš chtít (podrobnosti najdeš v sekci nejčastějších dotazů).

zeq2f3cNež si aktualizaci stáhneš, připomínáme, že se jedná o beta verzi, což znamená, že na pár věcech ještě pracujeme. V aktualizovaném klientu ještě pořád chybí pár věcí (třeba divácký režim), které přidáme během dalších pár aktualizací. Také v něm ještě nejsou některé ty pěkné animace, které jsou vidět ve videu výše. Pár aktualizací nám zabere, než to všechno rozběhneme a optimalizujeme, takže pokud se do aktualizace pustíš hned, prosíme o trpělivost, než to bude hotové.

 

Také v otevřené betě spustíme v některých regionech záznamy. Záznamy budou dostupné exkluzivně v aktualizovaném klientu, takže potřebujeme, aby hráči, kteří se otevřené bety aktualizovaného klienta zúčastní, tuto funkci otestovali na živých serverech LoL, než ji spustíme pro všechny.

image

Období bety potrvá, dokud plně neintegrujeme a neoptimalizujeme všechny hlavní funkce z archivního klienta – pak starého klienta jednoduše nahradíme nadobro. Mezitím budeme ladit detaily, vylepšovat výkon a brousit grafiku.
A nakonec, jako malý projev díků za tvrdou práci alfa testerů, jsme vytvořili exkluzivní ikonku vyvolávače pro všechny, kteří se alfa testu zúčastnili. Jejich zpětná vazba a účast nám ohromně pomohly k tomu, abychom klienta vylepšili.

Ikonku dostanete, pokud se do alfa verze přihlásíte do 15. listopadu! Časté dotazy ohledně otevřené bety aktualizovaného klienta

Ohodnoťte tento článek!