Novoroční předsevzetí

0

Nový díl rubriky “Zeptejte se Riotu” se točil kolem cílů pro rok 2017. Takže tento týden si dali kluci z Riotu novoroční předsevzetí, no máme 360dní na to, abychom si ověřili výsledek.

Zdroj Riot Games
Aktualizace šampionů – zde si dali za cíl přepracovat Ryzeho, který již byl předělaný asi 3x. Dát Jaxovi do ruky zbraň. Upravit Singeda aby splnil představy tvůrců. Nedokážu si představit jaká ta vize je.

Soutěžní hraní – Nový hodnocený režim pro rok 2018. Celosvětový vzdělávací program. Mám kapku obavy, co to vlastně znamená.

Šampioni – Nová pasivka spustitelná šesti zásahy?

Personalizace (alias „tým pro skiny“) – Devět nových skinů pro Teema? To bude ale paráda. Konečně dostane něco nového tenhle malý prcek. Zahájit práce na SKT skinech z MS 2017 a MS 2018.

Poznámky k aktualizaci: Zjistit, kam až sahá význam slovního spojení „dostaneme se k tomu později“. Tohle jsem prostě musel citovat. To následující taky.

Napsat poznámky k aktualizaci k příští předsezóně ve formě románu.

Komunikace – Koupit kulatý stůl. Kdo je sakra Cactopus?

Herní systém – Představit nový předmět a nerfnout šampiony, kteří jsou s tímto předmětem příliš silní. Odstranit onen předmět. To znamená pořádný nerf všech šampionů.

5 bodů útočného poškození. Co to sakra je?

Scénáristický tým – Oznámit kompletní přepracování celého příběhu. Mám pocit, že si někdo vzal moc prášků na spaní. Odhalit temnou a tajemnou minulost Žabáka George.

Esporty – Velmi důležité kroky ohledně Fakera. Je třeba se nad nimi pořádně zamyslet.

Naklonovat Fakera, vytvořit tým složený jen z Fakerů, vyzvat s ním původního Fakera; SKT stejně zvítězí.

Chování hráčů – Přinést podrobnosti o systému poct, hned jak nám skončí omezení chatu. Takže sám RITO má zabanovaný chat. Jak překvapivé

Z počátku jsem si říkal, zajímavé cíle. Čím více jsem to četl, tak jsem zjistil, že to asi nemyslí vážně.

PF 2017

Ohodnoťte tento článek!