Už tak brzo? Vládkyně živlů opět v prodeji!

0

Legendásní skin pro Luxku je opět v prodeji. Člověk by očekával, že Riot počká chvíli, než jej vrátí do prodeje. Nicméně kvůli tlaku a požadavku hráčů tak učinili již nyní.

Pohlédni do rozptýleného světla, Vládkyně živlů, a najdi svou vlastní sílu. Vyřkni její jméno, oděj se do jejích barev. Zvol si svůj živel a staň se jeho odrazem, stejně jako je on tvým.

lux_sale_lcu_tier2

Úžasná Luxka bude v obchodě až do 23. května 2017 8:59 SELČ, navíc je k dispozici za zvýhodněnou cenu 2450 RP.

Pravda, je to celkem nálož, nicméně Luxka je neuvěřitelně zábavný a univerzální šampión. Jedna se dá hrát bez problémů na několika pozicích, aniž byste trolili. Taky se dá na ni skvěle naučit mechaniky League of Legends.

elementalist_lux_by_citemer-dax4alr

Vzhledem k tomu, že má kouzla, kterými se musíte trefovat, bez toho, aby byla naváděná sama sebou, potřebujete po každém kouzlu, které trefíte, dát jeden útok, abyste získali bonusové poškození do nepřátel.

sdfgdf

Luxku můžete vzít jednak na pozici MIDaře – tam by mohla mít problémy se Ziggsem, Dianou nebo Katarinou. Naopak je skvělý counter proti Lisandře, Brandovi nebo Ahri.

Jeden z mála šampiónů, na kterého se vyplatí postavit Mejai’s Soulstealer, samozřejmě pokud se vám daří. To se většinou odvíjí od toho, jestli má nepřítel hodně skákacích šampiónů. Vzhledem k tomu, že si Lux drží odstup, dokáže svými kouzly bombardovat nepřítele na dálku. Pokud se k vám ale někdo dostane moc blízko, znamená to většinou vaši smrt. Máte sice zpomalování a znehybnění, nicméně rozumného protivníka to nezastaví.

lux_splash_7

Už víte, proč je Lux tak úžasná? Proto je její legendární skill jako jeden z mála extrémně využitelný.

Už tak brzo? Vládkyně živlů opět v prodeji!
Ohodnoťte tento článek!
4.5 (90%) 2 hlas/ů