První pohled na nového Urgota!

0

Je to konečně tady! A je to opravdu velkolepé! Během prvního dne na youtube trhlo toto video milion shlédnutí, tudíž je vidět, že byl tento rework velmi očekávaný. I já se moc těšil a o to víc byl překvapený, čím tento rework nakonec je a jaký velký potenciál má.

Pasivní schopnost: Urgot vystřelí před sebe oheň v kuželové výseči, poté se spustí cooldown. (podobný jako základní útok u Gravese)

Q: Urgot vypálí výbušnou střelu na zvolenou lokaci, způsobuje fyzické poškození a zároveň “uzamkne” nepřátele, které trefí. Stejně jako tomu bylo dřív u jeho E.

W: Urgot dostane štít a začne rychle střílet na nejbližší cíl. Nepřátelé, které jsou chyceni v jeho Qčku jsou automaticky zaměřeni. Urgot při použití W chodí pomaleji, ale má velkou odolnost proti dalšímu zpomalení. Při použití W může Urgot chodit skrz poskoky, ale nemůže útočit základními útoky.

E: Urgot naběhne zvoleným směrem a hodí nepřátele za sebe. Uzamkne tak nepřátele a dělá z nich jeho primární cíl pro W. Poskoci co jsou v cestě utrpí stejné poškození jako championi.

R: Urgot vypálí “vrtačku na háku”, která zasáhne prvního nepřátele, způsobuje poškození a zpomalí je. Když poškození překročí potřebný prah zdraví, Urgot může své R použít znovu, přitáhnout si je do své blízkosti a popravit je. Během recastu jsou nepřátelé nezaměřitelní. Pokud Urgot úspěšně nepřítele zabije, všichni poblíž dostanou fear.

Tak co si myslíte o novém reworku? Podle mě je to úžasné. Přesně něco takového jsem od tohoto reworku čekal. Urgot je nyní úplně jiný, ale stále můžeme vidět znaky jeho starého já. Jeho vzhled se také velmi povedl a já se těším, až bude přidán do hry.

Ohodnoťte tento článek!