Pět největších změn v patchi 7.10

0

Patch 7.10 je tu a s ním i spousta změn. V tomto článku jsem se snažil upozornit na ty největší změny, ale v patchi jich je o dost víc. Veškeré info o aktualizaci najdete na oficiálním webu. Tento patch byl zaměřen hlavně na konkrétní změny konkrétních šampionů.

Donger dostává rework, který odmění schopné hráče

img_0105

Heimerdinger už nebude jen o spamování mini-věží, protože Riot do jeho kitu zakomponoval outplay mechaniky. Heimerovy byly změněny všechny jeho schopnosti, a to včetně pasivky. Riot se snažil udělat z Heimerdingera zábavnějšího šampiona, jehož výběr bude větší výzvou a zábavnější formou hraní.

img_0102

img_0103

Celkový damage je pro Heimerdingera výrazně zvětšený. Má totiž nyní o dost menší přebíjecí doby a lepší scaling na všech schopnostech. Pokud trefíte své W, nyní vaše věžičky udělí o dost větší damage, což bude vidět hlavně v teamfightech. Tyto změny by mohly Heimerdingera vynést mezi nejsilnější postavy na midu a jednou by se mohl objevit i na profesionální scéně. Díky jeho kitu by totiž mohl být skvělým pickem, který se hraje okolo objektivů a ničí věže.

Rammus se vyjádřil k vlastnímu reworku: “OK”

img_0106

Rammus dostal také vcelku velkou aktualizaci. Tyto změny z Rammuse udělají o trochu větší hrozbu a nejspíše se z něj stane jeden z nejlepších tanky junglerů. V Mid-Season aktualizaci jsme se dočkali zvýšení armor hodnot u většiny předmětů na úkor množství životů. S pozměněnou pasivkou by tedy měl dávat Rammus ještě o něco větší damage.

img_0107

img_0108

Jeho Q dostalo velký buff na přebíjecí dobu a jeho W se stalo více flexibilním. V současnosti Riot z Rammuse udělal více tanka, který by měl sám ničit carry hráče soupeře. Rammus nyní má i o trochu více CC díky novému efektu ultimátky. Díky těmto buffům by se mohl Rammus také dostat mezi lepší junglery. Mid-Season změny předmětů mu totiž na rozdíl od ostatních tanků vcelku pomohly. Extrémně efektivní by měl být Rammus proti full AD kompozicím bez magického poškození.

Radujte se, veselte se! Lulu konečně dostává nerf!

img_0111

Už asi není žádné velké tajemství, že je v současnosti Lulu neskutečně OP. Nejvíce jí vyhovují současné silné supportovské předměty. Díky silným zaštiťovacím předmětům je z Lulu ještě větší hrozba než kdykoliv dřív, a proto ji Riot bere Trochu síly na jejím E. I když Lulu tato změna nejspíš z mety nedostane, rozhodně ji trochu srovná s ostatními support picky.

Vánoce přicházejí brzy a Ivernovi Riot kácí stromečky v lese

img_0110

Ivern zůstává i po několika změnách jedním z nejsilnějších junglerů. Tato změna hodně oslabí Ivernovo „osvobozování“ jungle kempů a jeho soupeři ho budou moci snáze zabít, kvůli o dost menšímu počtu životů při návštěvách Ivernovy jungle. Iverna tato změna může zabolet opravdu hodně, ale nerf se dal čekat vzhledem k jeho síle na kompetitivní scéně a na vyšším elu.

Aby těch nerfů nebylo málo, Graves dostal taky jeden

img_0117

Graves je jedním z nejdominantnějších junglerů už asi poslední půl rok. I přesto, že lethality předměty dostaly nerf a tankové naopak buff, Graves je stále velmi silný pick. Graves je velmi silný v clearování jungle a v early game dokáže dělat problémy v 1v1 soubojích opravdu každému soupeři. Proto se Riot rozhodl ubrat mu sílu v early game, a tím i zmenšit jeho counter jungle potenciál.

Pět největších změn v patchi 7.10
Ohodnoťte tento článek!
4 (80%) 10 hlas/ů