Nový rework Urgota? První schopnosti odhaleny!

2

Rework Urgota a Evelynn byl oznámen již před několika měsíci. Dlouho se však nevědělo, čím by ve finálním reworku Urgot měl být. Mluvilo se o tankovi, ad-carry nebo midaři. Zatím stále víme málo, ale mělo by se jednat o tzv. „Siege-bruisera/tanka“.

Měl by být hodně tanky a dávat velký damage. Jeho hlavním nedostatkem by měla být mobilita. Po Kledovi bez Skaarla by se mělo jednat o nejpomalejšího šampiona.

W jeho mobilitu ještě zmenší a učiní z něj ostřelovací mašinu. Urgot zůstane na místě a z jeho zad se vysune raketomet, který ho rázem učiní šampionem na dálku.

Jeho ultimátka by měla proměnit oblast před ním v obrovské pole plné brusek. Urgot opět zakoření do země a bude kontrolovat obrovské železné klepeto, které přitáhne prvního nepřítele, kterého trefí směrem k němu a způsobí true damage. Bude to pravděpodobně velice bolet, pokud vás klepetem trefí, ale mělo by být velmi pomalé.

Před nějakou dobou unikly z PBE první obrázky modelu Urgota, které můžete vidět zde.

1488967628830-upload-2ef6436e-5f07-4964-9326-136b3de05e9f

To je zatím vše, co víme. Urgot by měl být šestinohý, nemobilní a velice silný AD tank/bruiser. Spelly, co zatím známe, nám napovídají, že by se možná mohlo jednat o nového duálního šampiona. Já osobně mám Urgota velice rád a jeho rework zatím vypadá velice zajímavě.

Nový rework Urgota? První schopnosti odhaleny!
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 3 hlas/ů

2 KOMENTÁŘŮ

  1. Uvidíme, zatím vypadá hodně zajímavě. Řekl bych, že si riot s ním dá hodně na čas. Přeci jenom je to jeden z nejočekávanějších reworků.

    • vzdyt jen okopirovali Azmodana z HotS, chapu ze se inspiruji, ale posledni dobou maji vlastni tvorbu nula

Comments are closed.