Nové skiny, které přijdou do hry

0

Přinášíme vám několik zajímavých skinů, které přijdou brzy do hry. Nebo tam již jsou. Jako první je Arcade mapa. Po ní následuje Arcade Corki a tak dále.

Arcade Corki – Nyní velice kvalitní šampión. Hratelný – pokud jste šikovní a zvládáte skill shoty, bude se vám líbit.

Battle Boss série

Brand – Jeden z nejlepších šampiónů na střední linku. Pokud ho máte naučeného, hraje se výborně i jako support. Nicméně taky potřebujete skill shoty. Hlavně na stun.

Malzahar – Další šikovný kouzelník, který z midu přesedlal na supporta. Nicméně Riotu se to moc nelíbilo, upravili mu jeden skill a Malzahar spadl z mety jako support. Stále se dá hrát na obou linkách. A to jste jej ještě nevyzkoušeli v džungli. Tam je taky úžasný!

Ziggs – Skvělý kouzelník, nicméně pro jeho plné využití musíte umět používat jeho bomby. To nejen jako damage deal skilly ale taky jako escape skilly.

Wardy

PentaKill série

Kayle – Slečna je stále velmi zábavný šampión. Nicméně se v poslední době (zřejmě ještě déle), setkávám s tím, že když na někoho sešlu ultimátku, tak on místo aby dál bojoval, tak utíká. Je ji lepší hrát s nějakým carry jako DuoQ.

Hecarim – Já ho nikdy příliš neuměl, vždy jsem přeceňoval své síly a umíral pod věží, nicméně jako džungler stále slušný šampión. Proběhne bojištěm, zabije ADCaryy a uteče pryč. Co víc si přát.

Urgot série

Urgot – Novému Urgotovi jsem moc na chuť nepřišel. Stejně jako tomu starému. Přece jen dám více na vzhled než na sílu.

Ohodnoťte tento článek!