Nová rotace šampiónů

0

Opět zde máme novou rotaci šampiónů, které si můžete zdarma otestovat. Není jednoduché vybrat si šampióna ke koupi, když máte ve hře přes 100 kousků v nabídce. Pokud nevíte, co byste si představovali, není nic jednoduššího než vám poradit.

Tyto šampiony můžeš tenhle týden hrát zdarma:

Akali Pěst stínu
Skvělá na TOP lince, nebo na MID lince. Její popularita byla na vrcholu před dvěma lety, nyní se moc nehraje. Oblíbenost je kolem 3%, což je velice málo. Není již tak účinná jako bývala, proto je nyní v ústraní. Momentálně bych se jí vyhnul.
Camille Ocelový stín
TOP linka je její priorita. Z počátku byla velice populární, nyní je spíš na sestupu. Rozhodně nedoporučuji, myslím že momentálně jsou daleko účinnější šampióni, které jste schopni hrát na TOPu.
Draven Slavný popravčí
Stále skvělé ADCarry. Dravenem nikdy nic nezkazíte. Jediná jeho nevýhoda je, že nepřítel je schopen sledovat pohyb seker a odhadnout tím pohyby Dravena. Nicméně to nemění nic na tom, že v týmovém souboji je schopen rozsekat celý nepřátelský tým.
Dr. Mundo Šílenec ze Zaunu
V této době je totálně mimo metu. Dá se hrát sice v džungli nebo na TOP lince, ale potom co byl posílen a hřál se na výsluní jej zase velice rychle nerfli a nyní je prakticky nepoužitelný.
Janna Hněv bouře
Vřele doporučuji. Pokud chcete potahat hru jako Support není nic jednoduššího. Brzy ji mají bohužel ale předělat, což bude veliký problém.
Maokai Pokroucený ent
Velmi oblíbený TOPař a džungler. Potom co jej upravili, je hodně využívaný a úspěšný. Pokud je vaše hlavní pozice TOP, tak jej doporučuji. S trochou dobré vůle se dá hrát i jako support.
Poppy Strážkyně kladiva
Její popularita sice klesá po tom, co ji pomalu oslabují již více než rok, nicméně stále se dá velice dobře hrát na TOPu. Účinnější dle mého bývala v džungli, díky tomu, že neztrácela HP při čištění kempů. Za mne je to rozhodně dobrá volba.
Quinn Křídla Demacie
Značně nedoceněná. Původně se hrála jako ADCarry, později se začala brát na TOP linku. Sice tam je možná účinnější, nicméně stále není tak účinná, jak by mohla být. Podle mne jsou daleko lepší volby na TOP i ADCarry.
Syndra Temná vládkyně
Skvělá MIDařka, která je v této sezóně velice populární. Jednak se hraje v LCS a taky je účinná a dokáže potahat hru. Pokud máte rádi kouzelníky, je Syndra skvělá volba.
Thresh Řetězový strážce
Support jak má být. Pokud ho umíte a umí ho využívat i váš tým, tak je skvělý. Hodí se hodně na asasíny díky svým účinným skilům.
Tryndamere Král barbarů
Jednoduchý, účinný, není potřeba prakticky nic jiného dělat než útočit. Velice často se používá jako push kladivo, které se prostě jednoduše snaží co nejvíce tlačit TOP linku. Jednoduše nebojujete s týmem, ale snažíte se ničit věže na vaší lince. Díky ultimátce pak zvládáte utéct. Nezáživná taktika, ale bohužel  funguje.
Twitch Morová krysa
Luxusní ADCarry. Asi nejjednodušší ADCarry na pentakilly. Hrává se občas v džungli, ale dle mého je výrazně lepší jako ADC. Pokud chcete ale točit dvě linky, dá se brát na obě dvě. Pokud se jej naučíte, jste schopni vyhrávat hry prakticky sami.
Udyr Poutník duší
Udyr kdo? Nemít někteří hráči legendární skin, tak se snad ani nehraje. Pokud jej mám v týmu, tak ze hry vyskočím. Prakticky k ničemu. Nedoporučuji!
Warwick Běsnící hněv Zaunu
Po změnách není tak jednoduchý, jako býval, nicméně stále zábavný a účinný. Dá se hrát sice jen výhradně jako džungler, tam je velice účinný.
Ohodnoťte tento článek!